В ніч на 3 січня по військовій базі біля міжнародного аеропорту Багдада завдали три ракетного удару. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає Politeka.

В результаті обстрілу сталися вибухи двох автомобілів. На даний момент повідомляється про вісім загиблих.

Як заявили в шиїтському формуванні "Аль-Хашд аш-Шааби", загинули п'ять членів організації, ще двоє - "гості, які прибули в багдадський аеропорт".

Популярні новини зараз
Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще

Наголошується, що загинув також глава спецпідрозділу "Кудс" іранського корпусу вартових Ісламської революції генерал Касим Сулеймані та керівник управління громадських зв'язків "Аль-Хашд аш-Шааби" Іраку Мухаммеда аль-Джабір.

Нагадаємо, очевидці пожежі в одеському коледжі встигли зняти відео, від кадрів холоне кров.

Як повідомляв Знай. ua, вибух під час святкових заходів забрав п'ять життів.

Також Знай. ua писав, що відважний пасажир героїчним вчинком вразив на борту літака.