Як відомо, в Україні вже тривалий час не можуть дійти спільного рішення стосовно перенесення Різдва. Відтак, це питання знову підняв Предстоятель Православної церкви України Епіфаній, який зізнався, що українці досі неготові до "календарної реформи.", пише "Радіо Свобода".

За його словами, питання щодо перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня є досить складним.

"Чому складним? Тому що український народ поки що, ми бачимо, не готовий до календарної реформи", - сказав Епіфаній

Епіфаній, фото з вільних джерел
Епіфаній, фото з вільних джерел

Окрім цього, як додав Предстоятель ПЦУ, після об'єднання всіх українців у єдиній православній церкві вирішити це питання буде значно легше, ніж зараз.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

"Це питання ми піднімаємо, але бачимо, що є великий супротив. Багато хто вже звик до певної дати", - підсумував він.

Нагадуємо, що скандал з Філаретом і ПЦУ набирає обертів. Так, суд Києва задовольнив заяву УПЦ КП про забезпечення її позову про заборону митрополиту Черкаському ПЦУ Іоанну здійснювати будь-які дії щодо реєстрації ліквідаційної комісії УПЦ КП.

Як повідомляв портал "Знай.ua", митрополит Епіфаній звернувся із сенсаційною заявою до українців.

Також "Знай.ua" писав, що Епіфаній пояснив, як Томос розпалив ворожнечу із Філаретом.