У Міністерстві соціальної політики роз’яснили ситуацію навколо субсидій за комунальні послуги для тих, хто має заборгованість по сплаті.

За повідомленням Мінсоцполітики, субсидія не призначається, якщо заборгованість станом на день звернення щодо призначення допомоги становить не менше, ніж 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Водночас, Положення про порядок призначення субсидій передбачає можливість призначення допомоги рішенням органу місцевого самоврядування з урахуванням обставин, що склалися.

Варто зазначити, що субсидія на оплату комунальних послуг призначається лише у випадку наявності документального підтвердження погашення заборгованості, договору про її реструктуризацію чи оскарження у судовому порядку.

Нагадуємо, що раніше в Міністерстві соціальної політики пояснили, як призначатимуть субсидії домогосподарствам, члени яких зареєстровані за різними адресами.

Популярні новини зараз
Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, українцям підвищили мінімальну зарплату.

Також Знай. ua інформував про те, що з 2020 року українці будуть отримуватит по дві платіжки для сплати за газ.