У Міністерстві соціальної політики роз’яснили ситуацію навколо субсидій за комунальні послуги для тих, хто має заборгованість по сплаті.

За повідомленням Мінсоцполітики, субсидія не призначається, якщо заборгованість станом на день звернення щодо призначення допомоги становить не менше, ніж 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Водночас, Положення про порядок призначення субсидій передбачає можливість призначення допомоги рішенням органу місцевого самоврядування з урахуванням обставин, що склалися.

Варто зазначити, що субсидія на оплату комунальних послуг призначається лише у випадку наявності документального підтвердження погашення заборгованості, договору про її реструктуризацію чи оскарження у судовому порядку.

Нагадуємо, що раніше в Міністерстві соціальної політики пояснили, як призначатимуть субсидії домогосподарствам, члени яких зареєстровані за різними адресами.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, українцям підвищили мінімальну зарплату.

Також Знай. ua інформував про те, що з 2020 року українці будуть отримуватит по дві платіжки для сплати за газ.