Відомий український артист, чоловік співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес, який нещодавно презентував новий трек і кліп "Тепер тобі 30", часто радує фанатів яскравими постами в своєму Instagram. Нещодавно парочка відправилася на відпочинок в Домінікану, звідки тепер активно публікують яскраві фото. Так, в цей раз Вова показав спекотне пляжне фото, а в підписі до нього здивував розповіддю 18+.

Як видно, перед камерою Дантес з'явився на красивому пляжі, він у чорній майці з коктейлем в руці. Артист чогось сильно радіє або дивується, він на щось показує другою рукою з широко відкритим ротом. А у підписі до фото чоловік Дорофєєвої розповів про кокаїн, точніше про те, що в Домінікані його дуже просто дістати. А шанувальники в коментарях до фото жартують з приводу "конспірації" і завуальованості поста Дантеса, хоча є і ті, хто не зрозумів його розповіді.

View this post on Instagram

⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Пост 18+⠀ Мои ровесники и те кто немного младше точно знают, что приехав в Доминикану с легкостью можно добыть кокос, если вы понимаете о чём я😉 ⠀ Когда-то давно, отдыхая в одном отеле Пунта- Каны, мы шли на пляж, купались, потом прогуливались вдоль берега. В момент таких прогулок, добрые местные жители предлагали нам прикоснуться к прекрасному - к картинам. Самое интересное, что одна и та же картина могла стоить как 10$ так и 70$. ⠀⠀И мы такие «70$? А почему?» ⠀⠀А он такой: «Paint with snow. If you know what I mean” ⠀⠀А мы такие «шо? Тю, нее, фуу» ⠀ Но многие наши знакомые с радостью покупали за 70$ картины и возвращались на остров снова и снова. ⠀ Сейчас мы в отеле @clubmedmichesplayaesmeralda и тут таких продавцов нет и знаете, полный отель. И все радостные, разговорчивые и счастливые..Правда вчера, часа 2, одна парочка стреляла из лука. Да, я тоже там был, но минут 30 и вот теперь интересно знать, где эта парочка нашла картины?!?!😅😅😅 #clubmed #clubmedmiches @clubmed

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

Популярні новини зараз

Харків'янин "замутив" басейний бізнес у дворі за гроші мешканців - дере по 200 грн з дітей

"Повідомте всім", - відомий астролог передрік швидку загибель Путіна

Українцям знов перерахували пенсії та доплати: хто і коли отримає більше грошей

Юна франківчанка втекла до лісу після сварки з мамою - плакала та обіймала дерева

Показати ще

Нагадаємо, чоловік Наді Дорофєєвої Дантес заінтригував новим проектом.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чоловік Дорофєєвої показав, як витрачає її гроші.

Також портал "Знай.ua" писав, що чоловік Наді Дорофєєвої показав пікантне фото.