Стало відомо, що в рамках своїх перших гастролей "Королева Ночі" Сполученими Штатами Америки та Канаді, які стартували на Різдво, популярна українська співачка і Суперблондинка Оля Полякова дала аншлагові концерти в Майамі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Виступ в останньому, який відбувся в North Shore Center For the Performing Arts, став емоційним. Всесвітньо відома артистка вразила українську діаспору висловлюванням про Україну, викликавши сльози на очах у публіки.

Тур у США

"Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я… щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую", - завершила свій емоційний виступ співачка.

Тур у США

Слід зазначити, що після завершення туру по містах Америки і Канади Оля Полякова разом з продюсером Михайлом Ясинським та сім'ями відправляться у відпустку в Мексику.

Популярні новини зараз
Київ накрила потужна буря: зачиніть вікна та тримайтеся далі від дерев Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Тур у США

Тур у США

Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну

Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну У рамках своїх перших гастролей «Королева Ночі» по США та Канаді, які розпочалися на Різдво, співачка дала аншлагові концерти у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Виступ в останньому, який відбувся у North Shore Center For Performing Arts, став найемоційнішим. Співачка вразила українську діаспору словами про Україну, викликавши сльози на очах у глядачів: «Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!», - завершила свій емоційний виступ Полякова. Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михаил Ясинский (Yasinskiy Mike) та сім’ями відправляться у відпуску до Мексики.

Geplaatst door Оля Полякова op Woensdag 15 januari 2020

Нагадаємо, що Оля Полякова виставила пікантне відео, яке виявилося которотеньким першим тизером до романтичної комедії "Побачення у Вегасі".

Як повідомляв портал Знай.ua, Оля Полякова виставила пікантне фото з довгоочікуваних канікул в Канкуні, Мексика, куди вирушила з доньками відразу після свого концерт-туру по США і Канаді.

Також портал Знай.ua писав, що напередодні початку ювілейного сезону "Голос країни" в Києві відбулася презентація головної вокальної битви епох.