В індійському місті Вішакхапатнам на хімічному заводі стався витік газу повідомляє місцеве видання The Times Of India

Щонайменше десять людей, в тому числі два літніх громадянина і восьмирічна дівчинка, загинули і понад 5000 людей постраждали після витоку стирольного газу з хімічного заводу рано вранці в четвер. 

Люди непритомніють і падають прямо на вулицях. На місці події працюють рятувальники, проводиться евакуація жителів деяких районів міста та прилеглих сіл.

Популярні новини зараз

Купувати чи продавати – експерти розповіли, що буде з доларом після карантину

Порошенка підкосив черговий удар - пішла з життя дуже близька людина

В Івано-Франківську пенсіонер вирішив піти з життя "красиво", - злетів у повітря весь будинок

Українцям назвали нові правила виходу на пенсію, про вік можна забути

Показати ще

Уряд штату Андхра-Прадеш в четвер закликав жителів Вісакапатнамі не панікувати і співпрацювати з владою, працюють над тим, щоб поставити ситуацію під контроль після витоку газу з хімічного заводу, що знаходиться там.

Поширення парів стирольного мономеру в повітрі залежить від швидкості вітру, і в даний час персонал працює над нейтралізацією повітря за допомогою таких речовин, як 4-трет-бутилкатехол (TBC), повідомив у четвер високопоставлений співробітник Департаменту заводів. У четвер глава партії Desug телугу Н Чандрабабу Знайду зажадав провести розслідування інциденту з витоком газу в Вісакхапатнаме і попросив Центр негайно закрити хімічний завод, звідки стався витік парів.

LG Chem опублікував заяву про витік газу: 

«В даний час ми оцінюємо ступінь шкоди, завданої жителям міста, і приймаємо всі необхідні заходи для захисту жителів і співробітників у співробітництві з відповідними організаціями», - йдеться в заяві власника LG Polymers LG Chem.

Газ, що виділяється при витоку, може викликати нудоту і запаморочення при вдиханні. Він заявив, що прагне забезпечити швидке лікування постраждалих. Він розслідував, як стався витік. Офіційний представник компанії в Сеулі сказав, що потерпілий завод був припинений через заходи по карантину, викликаних спалахом коронавіруса.