Нещодавно в ЗМІ прогримів скандал з Регіною Тодоренко – зіркова телеведуча в інтерв'ю висловилася з приводу домашнього насильства. Вона сказала, що жінка може бути сама винна, що її б'є чоловік, а розлучення на тлі домашнього насильства вже став приводом для хайпу. Таке висловлювання Регіни різко розкритикували в мережі, більш того, російський журнал Glamour позбавив телеведучу звання "Жінка року". Сама ж Регіна, отримавши різку відповідь громадськості на свої слова, поспішила виправдатися. У своєму Instagram зірка опублікувала відеозвернення і розгорнуте пояснення своїх слів, крім того, трохи пізніше вона навіть зняла фільм тему домашнього насильства і розповіла про свою співпрацю з благодійним фондом "Насильству немає".

А нещодавно Тодоренко розповіла, що після її фільму кількість звернень у центри захисту жертв домашнього насильства збільшилася в 5-7 разів. Також вона зазначила, що пожертвувала кошти у благодійний фонд, і залишила реквізити для того, щоб її прихильники також змогли це зробити. "Я вже перерахувала кошти до фонду НАСИЛЬСТВУ.НІ, з яким співпрацюю і з яким ми розробляємо спеціальну програму, в якій буде кнопка виклику допомоги. Якщо у вас є можливість допомогти фонду, то ви можете перейти за посиланням у мене в шапці профілю і зробити своє пожертвування за допомогою карти. Будь-яка копійка – уже допомогу", - написала Регіна.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Популярні новини зараз
Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати Зима ще не закінчилася? Чи повернуться заморозки в Україну
Показати ще

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.ua" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.