Для проведення Всеукраїнського перепису населення та правил благоустрою, відповідно з методичними вимогами всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

В Україні запланована Всеукраїнська перепис населення в 2020 році. З початку літа власників будинків без адресних покажчиків чекає штраф. Маркування на будівлях необхідна для організації простору.

Табличка з номером і назвою вулиці допомагає працівникам пожежної безпеки, поліцейським та швидкої допомоги оперативної знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

Табличка з адресою обов'язкове не тільки для житлових будинків, але і для інших адміністративних будівель.

Власникам домогосподарств, керівникам приватних підприємств і підприємцям обов'язково потрібно встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді будинку або будівлі.

Популярні новини зараз
Окупанти можуть піти на Київ: розвідник зробив тривожну заяву Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу "Перевірка, якої ще не було": відомий екстрасенс побачив, що чекає на Україну в грудні "Чому тоді я повинен платити?": газовики пояснили, що повинні робити українці окрім оплати послуг
Показати ще

З 1 червня за відсутність маркувань на житлових будинках штраф сягатиме до 1360 гривень для населення і до 1800 для магазинів, ферм, церков, бюджетних установ.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Україні скасували штрафні бали, чого чекати водіям вже в травні.

Як повідомляв Знай. ua, карантин ослабили, але штрафи залишили.

Також Знай. ua писав, що у Львові власника ресторану оштрафували на сотні тисяч, і карантин тут ні при чому.