У середу, 20 травня, відбудеться пресконференція президента України Володимира . Захід розпочнеться о 10:30 в Маріїнському палаці у Києві. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента на офіційній сторінці у Facebook.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"У середу, 20 травня, о 10:30 розпочнеться пресконференція Президента України Володимира Зеленського. Місце проведення: Маріїнський палац (паркова частина). Вхід через Маріїнський парк з боку Кабінету Міністрів України.", - йдеться у повідомленні.
"Умови акредитації: У зв’язку з карантинними заходами, запровадженими в країні для протидії поширенню епідемії COVID-19, кількість представників засобів масової інформації, які зможуть взяти участь у заході, буде обмеженою. Прохання від одного ЗМІ акредитувати одного журналіста, а також одного фотографа або одного відеооператора.", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що трансляція буде вестися онлайн на офіційних сторінках Офісу Президента. Крім того, на сайті Офісу Президента України вказані посилання, за якими буде доступний сигнал трансляції. Також сигнал роздаватиметься через ЦКУ.
Обов’язково підпишись на наш канал у , аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, . Джамала розповіла історію депортованої з Криму прабабусі
Як повідомляв портал "Знай.ua", . Кабмін розгляне питання відновлення роботи міського та приміського транспорту, готелів та дитячих садочків
Також "Знай.ua" писав, масові заходи в Україні —