За виявленими фактами декларування міністром інфраструктури Владиславом Криклием недостовірної інформації журналісти і правозахисники проекту "Стоп корупції" направили звернення до НАПК, Національне антикорупційне бюро та в Національну поліцію України.

Журналісти проекту "Стоп Корупції" 21 травня заявили, що викрили схему, за якою міністр інфраструктури України Владислав Криклій багато років приховує свої доходи і майно. Автори розслідування стверджують, що чиновник перебуває в цивільному шлюбі з Тетяною Декало і на неї Криклій реєструє елітне житло і дорогі автомобілі.

Офіційно Владислав Криклій вказує в декларації, що не одружений, в Facebook пише, що перебуває у шлюбі, а сама Тетяна Декало підтвердила журналістам, що перебуває у стосунках з ним вже 10 років. Подаючи 12 різних декларацій на державних посадах, Криклій не вказував дружину, і в соціальних мережах пара веде себе, немов вони незнайомі один з одним.

Журналісти проекту з'ясували, що вони живуть в одній квартирі вартістю близько $355 тис., ведуть спільне господарство і разом подорожують. Декало їздить на Mercedes GLС вартістю близько $100 тис., стверджують автори. В "Стоп Корупції" відзначили, що автопарк Декало ставав все дорожчим паралельно з кар'єрним зростанням Владислава Криклія.

Сам міністр інфраструктури за 2019 рік задекларував дві квартири. Однією з них – на 100 м2 – користується безоплатно, офіційно їздить на Smart, але цього автомобіля журналісти так і не побачили.

Популярні новини зараз

Львів’янин поскаржився на прострелене вікно квартири, копи ошелешили, - "То птах із пістолетом"

Повалій перестали впізнавати навіть близькі - "Хто-хто? Дракон в пальто!"

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Українка з 13-м розміром грудей випробувала свої принади на міцність – "Терзаєш чоловічі серця"

Показати ще

Як повідомила керівник юридичного відділу ГО "Стоп корупції" Роксолана Арийончик, за виявленими фактами декларування Криклием недостовірної інформації журналісти і правозахисники вже направили звернення до НАПК, Національне антикорупційне бюро та в Національну поліцію України.