Велике свято Трійцю 2020 українці будуть відзначати 7 червня. У цього свята також є ще одна назва - П'ятидесятниця. Воно вказує на дату святкування - на п'ятдесятий день після Великодня. Ми підготували кращі смс-привітання з Трійцею, щоб ви могли привітати своїх рідних і близьких.

Вітання на Трійцю: короткі смс

***

Поздравляем со светлым православным праздником — Троицей! Распахните окно, впустите лето и святое благословение! Пускай Отец, Сын и Святой Дух оберегают вашу семью, принося в дом лишь душевное спокойствие, крепкое здоровье и веру в лучшее.

Троица, фото: скриншот Youtube

***
Поздравляю Вас с днём святой Троицы! Хочу пожелать непоколебимой веры, Божьей милости и дарования, чуткого сердца и доброты. Пусть Ваша душа не знает печалей и светится счастьем. Спокойствия, беспечности и мира Вам и вашему дому.

Популярні новини зараз

Столична клініка злетіла у повітря через потужний вибух, десятки загиблих

У Києві можуть закрити метро - знову на таксі втридорога

У Львові палає популярний ринок - рятувальники летять, усе в диму

Справжнісінькі вампіри у вашому будинку — ці рослини витягнуть усі сили і притягнуть нещастя

Показати ще

***
В праздник Троицы искренне поздравляю и пожелать хочу света и радости в жизни, блага и счастья в доме, искренности и добра в душе, любви и вдохновения в сердце, мира над головой и солнечной погоды за окном.

***
Поздравляю с Троицей и от всего сердца желаю жить с чистыми мыслями, с добрыми чувствами, с искренней верой, с красивыми надеждами, с огромной любовью к себе и близким, к жизни и миру. Пусть Пресвятая Троица поможет забыть все обиды и зажечь зелёный свет на дороге к твоим мечтам!

Троица, фото: скриншот Youtube

Трійця 2020: прикольні вітання у віршах

Трійця – одне з найважливіших свят в православ'ї. Воно входить до числа двунадесятих свят, тобто в список дванадцяти найважливіших дат. Надішліть святкове смс-привітання своїй мамі, дівчині чи коханому, повірте, їм буде дуже приємно.

***
С Троицей вас поздравляю,
Втрое счастья пожелаю,
А еще втройне здоровья,
Веры и добра с любовью.
Мира вам, тепла и света,
И в душе весны и лета.

Троица, фото: скриншот Youtube

***
В светлый праздник Троица
Пусть счастье Вам удвоится
И мир, и радость, и добро,
И пусть все будет хорошо!

***
В этот день тебе желаю
Счастья, радости, тепла.
И чтоб Троица Святая
Тебе в жизни помогла.

***
Пусть радость входит в каждый дом,
С ней вместе Троица Святая,
Накроет всех своим крылом,
От бед и горестей спасая!

Троица, фото: скриншот Youtube

***
Поздравляю с Троицей
Света и добра,
Счастья и здоровья
Пожелаю я,
Бог пусть помогает
Всей вашей семье,
Вам любви желаю
И мира на земле!

Трійця: привітання українською мовою

***
У свято Трійці бажаю Багато радості, добра, Море сонця нехай подарує Ця літня пора. Думати тільки про хороше, Добрі справи творити. У день дощовий і погожий Життя за все дякувати. Світлий ангел поглядом ніжним Шлях твій буде опромінювати, Добротою своєї безмежної Від біди оберігати.

Троица, фото: скриншот Youtube

***
Свята Трійця - велике свято, коли потрібно забути всі старі образи і впустити в серце стільки любові і добра, скільки можете. Вибачте всіх, хто заподіяв вам біль. Нехай ваш дім наповниться благополуччям і щастям. Вітаю зі святою Трійцею.

***
Вітаємо зі світлим православним святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру в кращ

Троица, фото: скриншот Youtube

***
Вітаю з Трійцею та в цей чудовий свято хочу побажати миру і щастя в житті, добра і злагоди в сім’ї, любові і спокою на серці, натхнення та відради на душі, добрих сподівань і світлих почуттів у кожному дні.