В Україні хочуть, аби заборонили палити на балконах власних будинків, адже це ніби шкодить жителям квартир, які мимоволі стають пасивними курцям.

Відповідна петиція з цим з'явилася на сайті інтернет-представництва Президента України.

"Забезпечити громадянам, що проживають у багатоквартирних будинках доступом до чистого повітря, шляхом заборони паління тютюнових виробів на балконах та через вікна у багатоквартирних будинках!", - йдеться в петиції.

Зокрема, автор даного звернення просить внести низку доповнення у вже чинний закон "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення":

Куріння на балконі, фото: Getty Images

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще
  • заборонити куріння тютюнових виробів, кальянів та інших предметів для куріння на балконах та через вікна приміщень, адже це призводить до вимушеного мимовільного пасивного куріння та шкодить здоров'ю тих, хто не вживає таку продукцію;
  • встановити адміністративну відповідальність за зафіксовані факти куріння, якщо відомо, що цим палій призводить до пасивного куріння інших осіб.
  • Забезпечити українців, котрі проживають у багатоквартирних будинках доступністю чистого повітря, встановивши очисні прилади до помешкань, в котрі потрапляє дим від курців.

Скріншот петиції

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше