В бригаду невідкладної медичної допомоги Новий канал влаштували медсестру Оксану Богданець для того, щоб дізнатися, як працює "швидка" після реформи, яка розпочалася два роки тому. Зараз "швидка" приїжджає, тільки якщо життю людини загрожує небезпека. Всі інші випадки обслуговує "швидка".

"У лікарів не вистачало навіть шприців, – каже Оксана, яка працювала під прикриттям. – Наприклад, укол в тоненьку відня потрібно робити шприцом "двоечкой". А пацієнтам робили ін'єкції товстими голками, їм було дуже боляче. А ще не було нормальних машин. Був УАЗик, який страшно саджати хворого людини. Йому просто стане ще гірше".

Таємний агент, фото: прес-служба Нового каналу
Таємний агент, фото: прес-служба Нового каналу

Оксана дізналася, що після кожного виклику фельдшери заповнюють картки. І пишуть туди не всю правду.

"Будеш більше працювати, зрозумієш, – вчив її фельдшер Дмитро. – Бувають ситуації, коли ти точно не знаєш, що ввести. Буває, що помилково можеш вколоти щось не те. А ти повинна написати правильний препарат. Потрібно себе застрахувати."

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Таємний агент, фото: прес-служба Нового каналу
Таємний агент, фото: прес-служба Нового каналу

"Це просто жесть, – обурюється агент. – Після приїзду такого фельдшера пацієнт може так і не дізнатися, що йому насправді вкололи".

При цьому навіть наявність порожньої ампули не дає гарантії, що ви доведіть свою правоту в суді, якщо із-за неправильного діагнозу медпрацівників "швидкої" вам стало ще гірше.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, журналісти пробралися на завод косметики і дізналися, як роблять "еко-продукти".

Як повідомляв Знай. ua, як подають закуски до пива в столичних пабах.

Також Знай. ua писав, що потрібно перевірити батькам для здоров'я дитини.