Івана Купала - свято, про який чув кожен з нас. Давнє, містичне, не схожие на інші дні в календарі. Свято, заслуговує на те, щоб б ми пам'ятали про нього і вітали своїх знайомих і близьких.

В цьому році немає можливості приєднається до святкування дня Івана Купала в традиційних умовах, але це не означає, що ви не можете привітати рідних і близьких віддалено - через СМС.

У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про традиції та історію свята, а також зможете вибрати найбільш вдале привітання по СМС для рідних, колег і просто знайомих

Історія свята Івана Купала

Івана Купала: джерело: YouTube
Івана Купала: джерело: YouTube

Івана Купала - свято, яке органічно поєднує в собі язичницькі та православні традиції.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Ідея святкувати Івана Купала з'явилася ще у наших язичницьких предків, а після прийняття християнства прийняла сучасний вигляд.

Свято має подвійне значення: поклоніння природі і данина пошани Іоанну Хрестителю. Саме ця особливість робить Івана Купала найсуперечливішим святом в календарі. Язичницьке походження багато разів ставило свято під загрозу тотальної заборони, але всенародна любов до нього повертала свято в народний календар знову і знову.

Івана Купала: традиції і обряди

Івана Купала: джерело: YouTube
Івана Купала: джерело: YouTube

На Івана Купала прийнято збирати квіти і трави, які можуть нести цілющу силу і леціть від багатьох недуг. Крім того, на квітах можна гадати, зокрема, на судженого.

У народі вірили, що вінок, пущений по річці, дозволить дізнатися, коли дівчина вийде заміж, а зірвана квітка ут певний час квітка допоможе збутися всім бажанням.

Також на Івана Купала важливо сходити до церкви і помолитися Іоанну Хрестителю, який є святим заступником людей на небесах.

Привітання з днем Івана Купала по СМС

Івана Купала: джерело: YouTube
Івана Купала: джерело: YouTube

На день Івана Купала краще за все відправити рідній або знайомій людині вірш, прикольні листівки або надіслати тематичне відео.

Кращі варіанти - в цьому матеріалі.

***

На Ивана на Купала
Шлю вам радостный привет.
От души желаю счастья,
Долгих, искрометных лет.

Пусть волшебный день сегодня
Все мечты осуществит.
И Всевышний вас любовью,
Миром, благом наградит.

Жизнь веселая настала —
К нам пришел Иван Купала:
Будем весело опять
Всех водою обливать!

Вам — добра, любви, здоровья,
Чтобы счастья было вдоволь,
Всех обидчиков простить,
Не болеть и не грустить!

***

Івана Купала: джерело: YouTube
Івана Купала: джерело: YouTube

В день Ивана Купала от души пожелать хочу щедрости судьбы и пышности природы, чистой воды и яркого огня, душевного исцеления и бодрости тела, доброй удачи и благополучия на жизненном пути.

***

Івана Купала: джерело: YouTube
Івана Купала: джерело: YouTube

На праздник Ивана Купала пожелать хочу счастливой жизни и блага в доме, добрых надежд и светлой любви, великой радости и верной удачи, крепкого здоровья и хороших людей на пути, высокого достатка и несомненного везения.

***

На Ивана на Купала
Все желанья загадали,
Пусть же сбудутся они
И заветные мечты.

В день такой зеленый, яркий
Дарит пусть судьба подарки:
Девушкам — мужей хороших,
А мужчинам — жен пригожих.

***

Поздравляю с праздником
Лета и тепла!
С жаркими купаниями
С ночи до утра.

Пусть все на Купала
Сбудутся мечты.
Папоротник в цвете
В полночь ты найди.

Хочется поверить
В чудеса, как в сказке.
Главное, чтоб в жизни
Всё так сложилось ясно.

***

В праздник Ивана Купала от души желаю светлой радости души и искренней любви, доброго блага и счастливых мгновений жизни, невероятных чудес и волшебной удачи, красивой сказки жизни и великих событий.

***

Пора купаться в водоемах,
Иван Купала к нам пришел,
Давайте петь и веселиться,
Накроем мы огромный стол
И всем в округе пожелаем
Любви, здоровья, доброты,
Уйдет из жизни все плохое,
И скоро сбудутся мечты!

Хороводы, заветные травы.
На поляне костры, суета.
И русалки на листьях купавы
Будто тени, сидят у пруда.

Звезды словно осколки кристалла.
И девчата веночки плетут.
Поздравляем с Ивана Купала
Счастья пусть эти дни принесут!

***

Поздравляю с Ивана Купала и от души желаю зажечь в своей душе тот самый — самый яркий огонёк надежды и пусть он приведёт тебя к заветной мечте, к большой любви, к доброму счастью, к настоящему чуду.

СМС вітання зі святом Купала у прозі

***
Нехай чарівне свято Івана Купала принесе трохи доброї магії у твоє життя. Бажаю тобі знайти ту саму квітку папороті, яка принесе справжнє щастя та кохання. Радій та насолоджуйся кожною миттю!

***
З Днем Івана Купала!! Нехай твоє душевне багаття радості відганяє всі печалі та хвороби, а водоспади веселощів і сміху пожвавлюють твоє серце! Вір в чудеса, вони трапляються!

***
Нехай гарний настрій та усмішка на вашому обличчі з'являється не тільки у свята, а й у будні дні. А кожному, хто вірить в диво, нехай зустрінеться справжнісінька квіточка папороті.

***
Нехай купальське вогнище очистить вас від усіх хвороб та негараздів, а легендарний цвіт папороті подарує віру в надзвичайне та дивовижне. З днем Купала!

Привітання з днем Івана Купала по СМС

***
Нехай сьогоднішнє свято подарує вам нові думки, нові ідеї, враження та мрії. Нехай Іван Купало наповнить ваше життя свіжістю, як і цей прекрасний літній день. Веселого настрою, незабутніх емоцій, міцного здоров'я. Вітаємо!

***
Нехай в це прекрасне свято здійсниться ваше найзаповітніше бажання, а дорога вашого життя буде встелена пелюстками польових квітів та запашних цілющих трав. Хай поруч будуть по-справжньому щирі люди, які принесуть у ваше життя тільки світло, добро, радість і посмішки. Вітаю вас з днем Івана Купала!

***


Дорога моя подруго, вітаю тебе з магічним святом Івана Купала. Бажаю тобі сьогодні вдосталь натанцюватись біля багаття та знайти чарівну папороть. Нехай кинутий в річку вінок принесе тобі радісну звістку! А оскільки ти ще не знайшла свого чоловіка – бажаю тобі опівночі тричі оббігти навколо житнього поля оголеною і після цього обряду знайти його. Веселись сьогодні так, щоб було що згадати в майбутньому. Ще раз зі святом!