Приходить новий тиждень, і напруга попереднього періоду поступово спадає. Астрологи кажуть, що більшість знаків Зодіаку почнуть відчувати спокій і умиротворення. Може з'явитися відчуття загальмованості, розслабленості і певної ліні — тиждень пройде в мирному і спокійному настрої. Думки прийдуть в порядок, тривога відпустить, відкриється простір для нових емоцій і почуттів.

Приблизно з середини тижня активність поступово почне повертатися, ви відзначите ясність розуму, практичність і підприємливість. На цьому тижні корисно заводити нові знайомства та контакти. 

Овен (21 березня – 20 квітня)

 

Для вас тиждень обіцяє бути виключно сприятливим. Спілкування — це та сфера, в якій ви проявите себе максимально успішно. На цьому тижні корисно приділяти вільний час другим половинкам, сім'ї, і особливо дітям. Останні потребують вашої допомоги і поради. Цей тиждень підійде для складання планів на найближче майбутнє, корисно розписати, чим плануєте займатися залишився літо. Можна затіяти маленьку сімейну подорож. 

Популярні новини зараз

Мисливці за старовиною "відкопали" раритетну "капсулу часу": ВАЗ-2105 28 років простояв в гаражі

Курс валют на 2 серпня: гривня "гепнула" по долару, аж дим іде

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

У Львові під ногами парочки розверзлася безодня - впали з триметрової висоти, не встигнувши і пискнути

Показати ще

Телець (21 квітня – 21 травня)

Тельці, тиждень буде тримати вас в деякій напрузі — можуть виникнути спірні ситуації на роботі і невеличке непорозуміння в родині. Але все залежить тільки від вас. Якщо ви виявите достатнє самовладання і терпіння, а також мудрість і силу волі, то неприємностей вдасться не просто уникнути, а ще й вийти переможцем. 

Близнюки (22 травня – 21 червня)

У цей період астрологи радять Близнюкам рухатися вперед, незважаючи на відчуття деякої невпевненості в собі. Ви можете діяти непослідовно, можете перенести пару-трійку незначних невдач, і в певний момент вам захочеться опустити руки. Не піддавайтеся цій тимчасової слабкості, і все буде добре. Наприкінці тижня вас чекає приємний матеріальний бонус у вигляді премії на роботі або навіть знайденого на вулиці безхазяйного гаманця.  

Рак (22 червня – 22 липня)

На цьому тижні багато ділових питання зажадають вашого втручання та невідкладного вирішення. Від того, як складеться ваше спілкування з іншими людьми буде залежати те, наскільки ви будете успішні в справах. В цей період на перший план у вас повинна вийти така якість, як щирість. Загалом, тиждень буде сприятливим, за винятком, хіба що, середи. В цей день виявляться ваші далеко не кращі якості, та мотивація щось робити пропаде, але до ранку четверга все встане на свої місця. 

Лев (23 липня – 21 серпня)

Дещо напружений тиждень в плані роботи і взаємовідносин з близькими людьми у Левів. Тому вже з самого початку тижня вам слід дуже постаратися і навчитися сприймати все спокійно, щоб не зашкодити в першу чергу собі поганим настроєм і підвищеною емоційністю.

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Діви, на цьому тижні розцвіте ваша природна чарівність. Ваш тонкий розум і почуття гумору допоможуть вам привабити потрібних людей. На цьому тижні корисно проводити ревізію власного життя, позбавляючись мотлоху як фізичного, так і емоційного. У суботу бійтеся лицемірів і претендентів на ваше місце на роботі, суперників в особистому житті. 

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

 На наступному тижні душевний стан Терезів буде подібним до вашого зодіакальношго знаку. Вас чекають зміни, а ось якими вони будуть – хорошими або поганими – залежить від вас і від вашого ставлення до життя. Намагайтеся наповнюватися позитивом і радіти навколишньому вас світі – тоді він озветься, як дзеркальне відображення.

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Скорпіонів чекає нелегкий тиждень, тому краще налаштуватися на можливі неприємності заздалегідь. Як мовиться, попереджений – значить, озброєний. Розбіжності цього періоду можуть легко перерости в конфлікти. Найкращий час розірвати стосунки, що вичерпали себе. Роздуми і усамітнення піде вам на користь.

Стрілець (24 листопада – 22 грудня)

Стрільцям варто заздалегідь потурбуватися про свій емоційний стан. Вже з першого дня майбутня тиждень загрожує серйозними з'ясуваннями стосунків, причому по дрібницях, тому постарайтеся зберегти мир в сім'ї, якщо вона для вас важлива. Проявіть чуйність до рідних людей. Також будьте уважні, готуючись до поїздки.

Козеріг (23 грудня – 20 січня)

 Наступний тиждень для Козерогів обіцяє бути позитивним як в аспекті роботи, так і у відносинах з друзями, коханими і дітьми. Але майте на увазі, що вашої уваги зажадають фінансові питання. До вихідних від втоми і напруженості ваш оптимізм може трохи поменшати – бережіть сили.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Основні неприємності для Водоліїв вже залишилися позаду. Однак ще залишається відчуття втоми, спустошеності і марних зусиль щодо домашніх справ, сім'ї та партнерів. Не турбуйтеся, а звертайте увагу на знаки Долі – у вас з'являться сприятливі можливості у вирішенні фінансових питань.

Риби (20 лютого – 20 березня)

На душевному стані Риб може позначитися попередня втома і довгі філософські роздуми. Спілкування з оточуючими людьми не дасть необхідної вам емоційної підживлення. Ви можете знайти підходящу віддушину в роботі, якщо зробите її цікавіше, і до вихідних настрій покращиться.