Природа іноді “підкидає” дуже дивні сюрпризи. Її примхи неможливо передбачити. Так сталося і в одному з містечок у Сполучених Штатах. Тут народилося кошеня… із зрощеними головами!

Близько року тому на світ з'явилася маленька дівчинка, яку назвали Дуо. Не кожна людина готова “возитися” з таким дивом природи, але ветеринар Ральф Тран подарував дівчинці шанс на життя. І зараз вона чудово себе почуває.

У Дуо сталася рідкісна генетична мутація. Як розповів ветеринар, це сталося через порушення синтезу гена, відповідального за розміри і розвиток мордочки. Так склалося, що їх почало розвиватися відразу дві. У підсумку кошеня розвинулося з чотирма очима, двома носиками і двома ротами.

Тран згадує, як важко було виходити це диво природи. Годувати кішечку довелося через шприц і катетер. Крім того, з-за порушень у кошеняти виникали різноманітні проблеми. Однак, Ральф не боявся труднощів. Його ветеринарний досвід і бажання допомогти маленькому чуду природи, подарували кошеняті життя.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Зараз Дуо виповнився рік. Вона активна, грає з іграшками, іншими котами Ральфа, і з самим господарем. Тран зазначив, що дівчинка дуже весела, і дуже любить своє життя. “Вона радіє тому, що їй показуєш”, зазначив Ральф.

Нагадаємо, що в штаті Нью-Джерсі (США) в лісистій місцевості виявили двоголову гримучу змію.

За словами вчених, змія не могла вижити, але їй вдалося потрапити на очі співробітникам компанії Herpetological Associates, яка займається охороною природи, вивченням зникаючих і перебувають під загрозою зникнення рептилій, земноводних, птахів і рослин.

Як повідомляв портал "Знай.uа", багатовікове чудовисько подала знак з того світу.

Також "Знай.uа" писав, доісторичний монстр прибився до Криму, Нібіру більше ніхто не боїться.