У вас сірий день, в якому не вистачає яскравих фарб? Ми пропонуємо вам посміятися з цього дня та з самого себе, адже немає нічого кращого самоіронії. Анекдоти від Знай.uа піднімуть настрій кожному.

Читайте Знай в Google News!

Мама часто говорила синові:

- Поки не поїж, нікуди не підеш!

І син на зло їй все їв, але нікуди не ходив.

Популярні новини зараз
«Замкнуте коло»: шаманка розповіла, що буде з мобілізацією і чи захистить бронь Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

****

Всьому, що в моїй молодості було цікавого і смішного я зобов'язаний портвейну.

****

Якщо порівняти життєвий шлях людини зі званим обідом, то старість – це коли все вже з'їдено і випито, всі розмови розмовлені, а гості поїхали... Залишилося тільки помити посуд і винести сміття...

****

- Кохана, а що у нас на вечерю?

- Тебе знову дружина не погодувала?

****

"Цілується він так собі", - вирішила жаба і не стала перетворюватися на царівну.

****

Продавець у магазині намагався зупинити злодія, вдаривши його степлером для цінників по голові. Тепер поліція шукає людину з ціною на лобі.

****

Оптиміст винайшов колесо, а песиміст - запасне колесо.

****

Надзвичайно високих успіхів досягли вчені в справі тривалості життя. Тепер ви будете вмирати не тільки болісно, але і довго.

****

Бог зумів створити світ всього за 6 днів тільки тому, що йому не потрібно було вирішувати проблеми сумісності з попередньою версією.

****

- Твоя лінь погубить тебе!

- Я тебе благаю, моя лінь настільки лінива що їй буде просто лінь, що або зі мною робити.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше