Протести в Білорусі і не думають вщухати. Протестувальники постійно виходять на вулиці найбільших міст республіки, щоб висловити свою незгоду з результатами президентських виборів, які відбулися ще 9 серпня. Сьогодні, 6 вересня, протестувальники вийшли до резиденції чинного президента. В ході протестів стався інцидент, в результаті якого силовики застосували сльозогінний газ, передає видання "МАЯ КРАЇНА Білорусь".

Один з протестувальників написав на охоронних загородженнях щитів "Лука-ПНХ", після чого силовики почали розганяти мирну акцію протесту. Очевидці інциденту повідомили, що в результаті застосування сльозогінного газу протестувальники відійшли від загороджень резиденції, деякі вибігають з натовпу, багато людей кашляють і труть очі. Також протестувальники кричали "сам себе труїть" на адресу Олександра Лукашенка.

Інцидент із застосуванням сльозогінного газу силовиками в Білорусі - не перший за час протестів. Раніше розгін мирних протестувальників відбувався на площі в Мінську, а також в Гродно.

Нагадавши, у Лукашенка здали нерви на масовому страйку

Як повідомляв портал Знай.ua, Лукашенко назвав українців "майданутими" і скинув провину за протести в Білорусі

Популярні новини зараз
Ваш номер можуть заблокувати на два роки: Vodafone попередив про нові правила Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші "Індексація" у зворотний бік: кому з пенсіонерів можуть знизити виплати на 20% Жодних канікул та шість днів занять: в Україні школи перейдуть на новий формат навчання
Показати ще

Також Знай.ua писав, у Києві спалили Лукашенка з Путіним.