У жовтні згідно гороскопу Таро можна розраховувати на нові перспективи і можливості. Так, на перший план вийдуть кар'єра і робота. Про це розповіла відомий таролог Олена Саламандра в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

" якщо поставите перед собою нові і значущі цілі, досягніть бажаного в короткі терміни. Настав час діяти. Удача буде на боці лідерів. Початок нових проектів та ідей призведе до зростання, розвитку, а в далекому - принесе прибуток", - пише таролог.

Жовтень, За словами таролога, стане хорошим місяцем для подорожей, відряджень і зміна в житті.

Саламандра закликає не бояться ризикувати і пробувати щось нове в любові. Спонтанність і драйв пожвавить почуття і подарує нові враження.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Показати ще

Самотній люди можуть несподівано познайомитися в громадських місцях або навіть транспорті. Час активних симпатій, флірту і знайомств. Можлива інтрижка на роботі.

Сімейний люди відчують спонтанне зближення з близькою людиною. Відмінний час переводити відносини на новий рівень. А може бути ви давно чекали переїзду, придбання нерухомості, ці плани увінчаються успіхом. Вас зблизять спільні поїздки.

Робота буде насичена подіями і можливостями. Використовуйте шанс проявити себе з кращого боку. Не бійтеся нових завдань і сміливо ставте перед собою нові цілі.

View this post on Instagram

🍄 Октябрь. Карта месяца. Ваша любимая рубрика #таро_неделя. ⠀ ❓Чем порадует месяц? Общий настрой, энергии. ⠀ Выпадает карта Колесница ⠀ Октябрь откроет новые возможности и перспективы. На первый план выйдут сферы: дела, работа, карьера. ⠀ Если поставите перед собой новые и значимые цели, достигните желаемого в короткие сроки. Пришло время действовать. Удача будет на стороне лидеров. ⠀ Начало новых проектов и идей приведет к росту, развитию, а в дальнем – принесет прибыль. ⠀ Отличный месяц для поездок, командировок, перемен в жизни, активности. ⠀ ♥️ Любовь. Не бойтесь рисковать и пробовать что-то новое в отношениях. Если привнесете в личное спонтанность, смелость, драйв, то это оживит чувства и приведет к новым впечатлением. ⠀ Одиноких ждут шансы неожиданных знакомств в общественных местах, транспорте. Готовитесь к поездке или командировке – ждите симпатий, романов. Захочется знакомится, общаться и это приведет к новым событиям в любви. Не исключен флирт на работе. ⠀ 👩‍❤️‍👨 Семейные ощутят спонтанное сближение с близким человеком. Отличное время переводить отношения на новый уровень. А может быть Вы давно ждали переезда, приобретения недвижимости, эти планы увенчаются успехом. Сблизят поездки. ⠀ 📕 Работа порадует насыщенными событиями и массой возможностей проявить себя с лучшей стороны. Смело беритесь за новые задачи, ставьте перед собой новые цели. ⠀ Удачного 🍄 Октября! ⠀ Ваш ❤️ таролог Елена Саламандра

A post shared by ТАРОЛОГ ГАДАНИЕ ОНЛАЙН РАСКЛАД (@taro_lady) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Ретроградний Марс змусить відкласти важливі справи, астрологи попередили про небезпеку.

Як повідомляв Знай. ua, Павло Глоба розповів, як уникнути осінньої депресії кожному знаку Зодіаку.

Також Знай. ua писав, що астрологи назвали найвірніші знаки зодіаку.