Національне антикорупційне бюро (НАБУ) продовжує спекулювати на темі «Роттердам+», щоб мінімізувати Репутаційні та іміджеві втрати, які бюро зазнало за 3,5 роки безперспективного розслідування цієї справи.

Про це повідомила адвокат Наталія Дригваль в ефірі телеканалу «Україна24».

"Спекуляції досі тривають. Безпосередньо з боку НАБУ, яке таким чином хоче реабілітувати свої Репутаційні та іміджеві втрати. Бюро несе їх внаслідок того, що протягом 3,5 років вони не змогли отримати докази незаконності цієї формули, що в принципі спочатку було неможливим», - повідомила адвокат.

За її словами, саме тому НАБУ оскаржило рішення прокуратури про закриття справи у вищестоящих прокурорів, а також за допомогою екс-нардепа Віктора Чумака намагається оскаржити рішення в суді.

Сторона захисту очікує, що прозорий та об'єктивний розгляд судом скарги Чумака не розтягнеться в часі, оскільки підстав для скасування рішення САП не існує.

Популярні новини зараз

Львівські пенсіонери "забомбили" яблуками матусь з візочками: "Регочуть і кидають з балкона"

Машина Тіни Кароль злетіла з мосту - в мережі обговорюють нове відео

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

Чарівники в білих халатах пришили дитині відрізані ноги, ці кадри облетіли світ: "Мамочко, я йду!"

Показати ще

«Я впевнена в тому, що рішення буде законним і об'єктивним, оскільки Україна вже не може взяти ретроспективний ракурс в питаннях ціноутворення на енергетичні ресурси. Президент підписав меморандум з МВФ, який позначає адекватну і аналогічну формулу в питаннях ціноутворення на газ. Тому визнання будь-якої незаконності у справі "Роттердам+» перекреслює всю іміджевість, власне кажучи, політичної кар'єри чинної влади", - додала Дригваль.

Нагадаємо, 28 серпня САП оголосила про закриття справи «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів провини підозрюваних.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули " Роттердам»". До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитків.

9 серпня сторона захисту офіційно отримала від САП копію постанови про закриття цієї справи.

Раніше повідомлялося, що термін досудового розслідування у справі "Роттердам »" закінчився 8 серпня. НАБУ і САП не змогли направити справу до суду і зупинили розслідування на невизначений термін.