Михайла зазвичай просять захистити від темних сил, від невдач і бід, а також про зцілення. Михайло ще допомагає і подорожнім в далекій подорожі. У народі вважають, що він може захистити від розбійників і злодіїв, архангела вважають покровителем постраждалих від воєн і стихійних лих.

Що не можна робити

  • У цей день не можна працювати фізично, Бог покарає, та й інструменти зламаються. Але якщо вам терміново потрібно чимось допомогти ближньому, то як виняток можна трохи попрацювати.
  • У цей день голову не миють, щоб не «змити розум».
  • Не можна здійснювати великі покупки і укладати угоди.
  • З обережністю поводьтеся на дорозі і дотримуйтесь правил руху.
  • У цей день не сваряться і не допускають конфліктів зі спорами і підвищенням голосу. Інакше негативна енергія повернеться бумерангом.
  • Не можна викидати залишки зі столу, краще віддати нужденним.

Що потрібно зробити

Сьогодні треба проявляти співчуття і милосердя, на скільки це в ваших силах допомагати нужденним, але не розповідати про це нікому і не показувати. День вважається вдалим для початку нового проекту, все що ви сьогодні сплануєте буде реалізовано. День відмінно підходить для примирення, ви можете позбутися від давніх образ. Раніше для цього спеціально закатували бенкет, де всі вирішували свої питання, а потім кожен приносив по одному блюду на стіл. До речі, можна і потрібно гуляти й веселитися, адже скоро новий піст.

Цей день має гарну енергетику, підходить для чаклунства (хоча це і вважається гріхом в християнстві), а також для лікування хворих, які сьогодні можуть вилікуватися. Якщо сьогодні цілий день допомагати людям, то прикмети втратять свою силу над вами. У храмах ставлять загальну свічку і служать молебень. Також предки вірили, що в цей день будь-яке бажання може здійсниться. Але одне, тому просили про найважливіше.

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще