На засіданні Вищого антикорупційного суду (ВАКС) 25 вересня було оформлено процесуальний зв'язок між головою громадської організації «Центр протидії корупції» (ЦПК) Віталієм Шабуніним та групою «Приват» Ігоря Коломойського.

Про це заявив екс-глава НКРЕКП Дмитро Вовк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні у Вищому антикорупційному суді оформили процесуально свої відносини" Центр протидії корупції " Шабуніна і феросплавні заводи Ігоря Коломойського. З сьогоднішнього дня вони разом оскаржують рішення прокурора САП про закриття справи " Роттердам»", яке вже вчора ВАКС визнав законним і обґрунтованим", - написав колишній глава національного регулятора.

За словами Вовка, відносини між ЦПК і групою «Приват» були оформлені ще навесні 2019 р.

Популярні новини зараз
Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"Широка громадськість незаслужено забула момент початку серйозних відносин. Тому нагадаю-між першим і другим туром президентських виборів злісний "антикорупціонер" Шабунін організував зустріч тоді ще приватної особи, адвоката Коломойського, пана Богдана з директором НАБУ Ситником", - заявив Вовк.

Нагадаємо, до 27 серпня 2020 р.екс-глава НКРЕКП Дмитро Вовк був одним з підозрюваних у справі «Роттердам+».

Справу було закрито Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) через відсутність складу в ній складу злочину.

24 Вересня 2020 р.Вищий антикорупційний суд відхилив позов екс-нердепа Віктора Чумака і визнав, прокурор САП прийняв рішення про закриття справи в повній відповідності з чинним законодавством і після належного аналізу всіх зібраних слідством за 3,5 роки матеріалів.

Після розгляду позову Віктора Чумака, до Вищого антикорупційного суду разом звернулися "Центр протидії корупції» і" Нікопольський завод феросплавів " (НЗФ) Ігоря Коломойського. Їх заяви об'єднані в одне провадження, його розгляд відкладено на 1 жовтня 2020 р.