Петро Олексійович Порошенко є українським державним і політичним діячем, підприємцем і юристом. У 2003 році він заснував перший в країні новинний "5 канал", а після університету придбав Вінницьку кондитерську фабрику разом з братом і батьком.

Читайте Знай в Google News!

26 вересня п’ятий президент України Петро Порошенко святкує свій 55-й день народження. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він привітав з Днем міста Краматорськ, якому виплвнилось 152 роки у цей самий день і втішився, що на 97 років молодший...

"Сердечно вітаю Краматорськ, якому виповнюється 152 роки, з Днем міста! Я на 97 років молодший, мені сьогодні лише 55. Мені приємно від того, що мій день народження співпав з днем народження українського Краматорська.

Популярні новини зараз

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще
Краматорськ став одним з перших звільнених міст Донбасу. Сьогодні тут – епіцентр українського, державницького життя в регіоні. Це місто, яке виникло на козацьких землях, на межі Слобідської України і Дикого поля... Яке на добротному українському грунті увібрало у себе представників багатьох культур, які приїхали розвивати Донбас", - написав Порошенко.

І додав, що Краматорськ руйнує всі нав'язані ззовні стереотипи про Донеччину. І всім українцям я радив би хоча б раз відвідати його. Ми цінуємо Краматорськ за той неоціненний внесок, який місто робить в економічний розвиток держави як потужний центр машинобудування.
 
"Ми пам'ятаємо і будемо берегти пам'ять про закатованого і вбитого бойовиками зовсім юного Степана Чубенка. Про героїв Небесної сотні Сергія Бондарєва та Івана Пантелеєва. Про всіх патріотів-краматорчан, які здійснили, кожен свій, подвиг в ім'я України. Ніколи не забуду лютневу ніч 2015 року, коли я терміново прилетів у Краматорськ, щоб на власні очі побачити жахливі рани, які залишив російський «Смерч» на українській землі. Щасливий, що Краматорськ вистояв. Щасливий, що нам вдалося захистити місто. Що уже 5 років краматорчани живуть під мирним небом", - резюмував Порошенко.

Сердечно вітаю Краматорськ, якому виповнюється 152 роки, з Днем міста! Я на 97 років молодший, мені сьогодні лише 55....

Geplaatst door Петро Порошенко op Vrijdag 25 september 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше