Такі результати дослідження соціологічної платформи» Градус " - було опитано понад тисячу осіб з великих українських міст.

Згідно з даними опитування, люди бояться, що без системної реформи весь залізничний транспорт зупиниться, після чого пасажирам доведеться їздити іншими видами транспорту, що спровокує істотне зростання цін на перевезення. Зокрема, так вважають 68% опитаних, а 57% опитаних вважають, що люди вимушено – через зупинку Укрзалізниці-стануть менше переміщатися по Україні.

Що стосується майна залізниці, то більшість опитаних (55%) вважає, що через можливе припинення діяльності Укрзалізниці, його розкрадуть.

За даними опитування, залізниця є найпопулярнішим транспортним засобом для пересування по країні: нею користувалися хоча б раз 99% українців, а більше половини (58%) опитаних їздять регулярно.

Раанее економічний експерт Борис Кушнірук зазначив, що проведення реформи «Укрзалізниці» сприятиме підвищенню ефективності залізничних перевезень. А народний депутат України, член Комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв вважає, що реформа «Укрзалізниці» давно назріла і ключове завдання при її проведенні - подолати корупцію в галузі.

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще