Мене дратує, коли мухи потирають передні лапки. Неначе у них є план і мені капець.

***

Всім, хто набив свій будинок гречкою, залишивши інших ні з чим: покайтеся, гречники!

***

Необхідно пам'ятати: якщо Вам телефонують з банку, то це можуть бути не тільки шахраї, але справжні співробітники банку з "вигідною" пропозицією кредиту. Але, розвести Вас на гроші хочуть і ті, і інші.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24 Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом"
Показати ще

***

Наша медицина вже може дуже багато, але лікувати поки не навчилася.

***

Лайфхак: якщо ви вмираєте від головного болю, намажте скроні ароматичними маслами. Тепер ви ніби вмираєте в сосновому лісі.

***

Як мило з нашого боку було називати самокати самокатами ще до того, як вони могли котити самі. Але ми в них вірили і вони не підвели!

***

- Беррімор, Ідіть подивіться, що за птицю я тільки що підстрелив.

- Вівсянка, сер.

- Та ітіть твою……

***

Господині на замітку.

Свіжопосаджені на скатертину плями від ягід відразу ж обробіть тривідсотковим розчином фенолу в формальдегіді. І тоді протягом довгих років вони збережуть свій колір, смак і аромат.

***

Приїжджає грузин в Америку, в готелі йому дають анкету, і в графі "sex" він пише: 3 рази на ДЕНЬ.

Йому кажуть:

- Потрібно написати-Чоловік, або жінка.

- А мені пофіг!