Про це повідомила 9 жовтня прес-служба АМКУ.

Ця рекомендація була винесена за підсумками розгляду скарги Об'єднання підприємств «Укрметалургпром». Нагадаємо: об'єднання поскаржилося на те, що» Укрзалізниця " ввела єдиний договір про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, в якому поєднуються послуги з перевезення вантажів і надання в користування вагонів.

«В ході проведеного розслідування АМКУ встановив, що державна залізнична компанія, використовуючи свою ринкову перевагу, під час пропозиції укладення зазначеного єдиного договору автоматично нав'язує замовникам умови щодо використання своїх вагонів в процесі організації перевезення вантажів», - підкреслюється в повідомленні.

Таким чином, вважає АМКУ, замовники, підписавши договір на зазначених умовах, змушені платити за використання вагонів не конкурентну ціну, яка сформувалася на ринку, а ту, що нав'язана умовами договору.

"Якщо замовники не приймають умови договору в цілому, вони взагалі позбавляються можливості отримати послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом", - підкреслюється в повідомленні.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

На думку АМКУ, такі дії "Укрзалізниці" можуть містити ознаки порушення у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку перевезення вантажів залізничним транспортом.