Про це в ефірі телеканалу «Україна24» заявив Олег Ляшко.

«Кожен українець платить із своєї кишені за корупцію НКРЕКП і за їхню некомпетентну корупційну діяльність. Голова НКРЕКП призначений президентом України. Зеленський, який завжди розказує, що він на боці людей повинен негайно указ і звільнити Тарасюка», - заявив лідер «Радикальної партії Олега Ляшка».

Політик наголосив, що родина голови НКРЕКП Тарасюка збагачується на енергетичному ринку через свого власного трейдера електричної енергії компанію «Еф енд Ем Україна», якою управляє його рідний брат.

«Голова НКРЕКП через свого рідного брата фактично займається корупцією, тому що там прямий конфлікт інтересів. Один брат керує і встановлює тарифи, а інший брат торгує електроенергією. Ну хіба не зрозуміло, що це чиста змова і корупція? Де правоохоронні органи, чому вони це не розслідують і чому вони не притягують до відповідальності за такі речі», - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, на 7 жовтня НАЗК розпочало перевірку голови НКРЕКП Тарасюка через бізнес-інтереси його брата в енергетиці.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Ці факти виявили депутати-члени ТСК. За їх інформацією рідний брат голови НКРЕКП керує компанією «Еф енд Ем Україна», яка під час роботи Тарасюка в НКРЕКП працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектору.

Окрім того депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року. Тимчасова слідча комісія звернулася до СБУ для перевірки обстави цих візитів.