Про це заявив екс-міністр енергетики Іван Плачков в ефірі телеканалу «Україна24».

«НКРЕКП не до кінця підготувало нормативні документи. І ця машина (новий ринок електроенергії-прим.) перестала працювати-збої, спекуляції на ринку, зловживання і т.д. звичайно, НКРЕКП несе відповідальність – юридичну і професійну», - зазначив екс-міністр.

На думку Плачкова, криза посилює також невизначеність щодо легітимності чинного складу регулятора.

«Але що відбувається з НКРЕ – катавасія з кадрами, вони то легітимні, то ні. Кожен президент грається з НКРЕ-це дуже потужний механізм впливу і управління. За допомогою НКРЕ ми можемо дати одній групі споживачів, цих вжати, цим додати",-додав екс-міністр.

Нагадаємо, на початку жовтня НАЗК розпочало антикорупційну перевірку голови НКРЕКП Валерія Тарасюка. Причиною стали підозри в конфлікті інтересів, пов'язаному з енергетичним бізнесом його рідного брата.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Ці факти оприлюднили народні депутати-члени тимчасової слідчої комісії. Вони також повідомили у регулярних візитах Тарасюка до Росії після анексії Криму та початку війни.

В цілому депутати звинувачують НРКЕКУ в непрофесіоналізмі і створенні декількох корупційних схем і називають цей орган відповідальним за безпрецедентну кризу в енергетиці.