Про це повідомив журналіст Дмитро Гордон, коментуючи інформацію про зловживання керівництва НКРЕКП.

"І що ще потрібно додати для того, щоб його зняти і зайнятися ним правоохоронним органам? Ну що ще потрібно сказати?» ,- повідомив Гордон коментуючи інформацію про зловживання керівництва комісії.

Журналіст зазначив, що при цьому держава не діє і ніяк не реагує на співпрацю держслужбовців з країною-агресією.

"Цей хлопець в Росію їздить, потім приймає рішення, виходячи з інтересів Росії. Той хлопець, Тупицький я маю на увазі, в Росії купує ділянки в Криму фактично. Тому що сьогодні це юрисдикція Росії. За російськими законами. І не показує це в декларації. У мене питання. Де держава? Ну хтось повинен їм давати по руках чи ні? Належний. Чому не дають?",- додав Гордон.

Нагадаємо, раніше підходи НКРЕКП до регулювання ринку розкритикував Секретаріат Енергетичного Співтовариства ЄС. Також відповідальність за маніпуляції на ринку на регулятор поклав Антимонопольний комітет України, зажадавши від комісії припинити маніпуляції і штучне обмеження конкуренції.

Популярні новини зараз
Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

У жовтні Окружний адмінсуд Києва відкрив відразу два провадження про звільнення чинного складу НКРЕКП через безліч порушень.

За даними Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка була створена навесні 2020 р., Саме НКРЕКП є відповідальною за безпрецедентну за масштабами кризу на енергоринку.

Критика діяльності регулятора відбувається на тлі корупційного скандалу, пов'язаного з головою комісії Валерієм Тарасюком і його сімейним енергетичним бізнесом.