Натягуємо маски на ніс: українців масово оштрафували на 17 тисяч, каяття не допоможе

Починаючи з 12 березня в Україні копи склали понад 45 тисяч адмінпротоколів за порушення карантинного режиму. У більшості випадків санкції застосовувалися до офіціантів і продавців, клієнтів магазинів, а також супермаркетів.

карантин в Україні, фото: unian
карантин в Україні, фото: unian

Парламент продовжує наводити "марафет" – 4, 5 млн піде на килими, телевізори та годинники для донецьких чиновників

У той час, коли потік обурень на неможливість отримати медичну допомогу в лікарнях та шалені черги до приватних лабораторій заради тестування на COVID-19 лише зростає, представники Парламенту спокійнісінько продовжують наводити марафет у своїх кабінетах. На додаток до замовлених у листопаді "золотих" софтів та реставрації однієї з адмінбудівель в центрі Києва, на які піде близько 130 млн грн, Управління справами Апарату Верховної Ради днями ще більше розширило список планових закупівель.

Популярні новини зараз
Відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів" Стільки грошей викинули даремно: які дрова категорично не можна використовувати для опалення Українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Верховна Рада - фото Знай.ua
Верховна Рада - фото Знай.ua

Google спіймали на заграванні з Путіним і образі україномовних

Google Перекладач записав всіх українців до російськомовних. Якщо задати в Google Translate фразу ″частина україномовного населення″ із завданням перекласти її на російську мову, то перекладач із якихось зрозумілих лише йому причин видає: ″частина російськомовного населення″.

Пошувик Google, ілюстративне фото з вільних джерел
Пошувик Google, ілюстративне фото з вільних джерел

На їжу доведеться збирати останнє? ООН стривожила українців "тотальною" бідністю, під загрозою мільйони

В Україні понад дев'ять мільйонів жителів можуть зіткнутися з дуже важким матеріальним становищем. В ООН зазначили, що з початку пандемії вже понад 80% українських домогосподарств втратили джерело постійного доходу.

Карантин в Україні, фото: Unian
Карантин в Україні, фото: Unian

Чорна п'ятниця: лайфхаки для новачків і поради для досвідчених покупців

Чорна п'ятниця (Black Friday) спокушає покупців дивовижними пропозиціями та акціями. Як зробити дійсно вдалі покупки в цей день? На які пропозиції варто звернути увагу?

Чорна п'ятниця 2020
Чорна п'ятниця 2020: Facebook