Одного разу Тіматі запитав біля озера Байкал, хто найкращий репер
"Звичайно ти, Тіматі", - відповіло озеро.
Це був пи*діж чистої води.

***

- Батюшка, грішна я: непотребством займалася перед усім чесним народом, пісні паскудні співала, нісенітниця всьому світу несла... а ще гординя замучила…

- Знаю, дочко моя.

- Звідки?!

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Українські водії заблокували волонтерів, які везли машини для ЗСУ: "Польський прикордонник був готовий..."
Показати ще

- Так я на ваш, Олечко Бузова, Instagram підписаний.

***

Вільям Шекспір курив опіум-писав геніальні книги, Курт Кобейн коловся героїном-складав геніальну музику, Михайло Булгаков сидів на морфії — створив "Майстра і Маргариту". Олег Винник ... ти хоч клею понюхай!!!

***

Все, що я знаю про Кім Кардашян, я дізнався проти своєї волі!

***

Не народився ще той чоловік, який стане наступним чоловіком Пугачової

***

Під час сексу зі своїм партнером Джонні Деппа. Ну що можу сказати ... вже від кого, а від Джонні я очікувала більшого…

***

Курсантам льотного училища ВПС Великобританії зазвичай задавали таке питання: — що ви будете робити, якщо під час польоту на двомісному літаку Її Величність королева вивалиться зі свого сидіння? Відповіді були найрізноманітніші: - я вистрибну слідом за королевою, схоплю її в повітрі і разом з нею спущуся на парашуті. - Я тут же покінчу з собою. - Я постараюся зникнути після посадки. - Я зміню своє ім'я. Правильна відповідь, між тим, був наступний: - я відразу вирівняю літак для відновлення аеродинамічного балансу, порушеного в результаті раптово змінилися центрування і ваги літального апарату.