Енерогенеруюча компанія "Донбасенерго" відмовилася від законтрактованих обсягів поставок вугілля на користь державної "Центренерго".

«У зв'язку з ремонтом 7-го енергоблоку Слов'янської ТЕС, який триватиме до 65 днів, відмовилося від законтрактованих обсягів поставок вугілля вітчизняної марки «Г» на користь державної енергокомпанії «Центренерго», - повідомила компанія «Донбасенерго».

20 січня, з шахти 1-3 "Новогродівська «були відвантажені перші вагони вугілля для»Центренерго".

"Всього до кінця січня запланована відправка до 25 тис.тонн вугілля марки «Г» для компанії «Центренерго». В даний час» Донбасенерго «веде переговори з державною енергокомпанією щодо поставок вугілля марки» А«, - повідомили в»Донбасенерго".

Нагадаємо, 15 Січня ТЕС державної «Центренерго» залишилися без вугілля, через що НЕК «Укренерго» попередила про дефіцит потужності в енергосистемі і ризик відключень.

Популярні новини зараз

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

У "Центренерго" причиною відсутності вугілля на складах її ТЕС назвали прорахунки Міненерго при плануванні прогнозного балансу виробництва електроенергії.