Ринок праці не стабільний, адже постійно змінюється ситуація у світі, у країні та впроваджуються нові технології. Деякі професії відходять на задній план і стають мало оплачуваними, а деякі навпаки – користуються попитом серед роботодавців.

Про те, які фахівці будуть в майбутньому, розповіли в виданні Еспресо.

Віддалена робота. Фото Freepik
Віддалена робота. Фото Freepik

Найближчими роками затребувані на ринку праці будуть архітектори, адже сучасне будівництво потребує нового підходу з максимальною енергоефективністю. Тому важливою вимогою до фахівця стануть нестандартні рішення, знання новітніх технологій і технічних навичок.

Медики

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів В Україні помітили НЛО і одразу на фронті Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню
Показати ще

Медична сфера буде розвиватися з залученням передових технологій та наукових відкриттів. Це потрібно для покращення процесу діагностики та знаходження найбільш ефективних методів лікування і оздоровлення українців.

Лікарі в Україні, фото dengi
Лікарі в Україні, фото dengi

Інженери ІТ

Такі професії будуть вкрай необхідні у майбутньому. С3учасні галузі потребують інноваційних технологій та розробок. Тому такі спеціалісти будуть мати попит на ринку праці ще довгий час.

Екологи

Планета та процеси на ній постійно змінюються. Будуть потрібні спеціалісти, які шукатимуть вирішення проблем глобального потепління та забруднення планети.

У Дніпрі назріває екологічне лихо
У Дніпрі назріває екологічне лихо

Освіта

Це сфера, яка постійно зазнає змін та вдосконалюється. Люди все більше навчаються, а тому потрібні спеціалісти, які будуть забезпечувати нормальне на безпечне функціонування освітнього процесу.

Нагадаємо портал Знай інформував, українців чекають масові скорочення: хто залишиться без роботи

Раніше на порталі Знай повідомлялося, сім'ям з дітьми приготували допомогу: як отримати та кому видадуть

Також, наш портал інформував, отримання соціальних стипендій та допомоги змінилося – які діють правила