Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

До Нового року що чекає Одесу і окремо Одеську область?

26-ого числа з води планують обстріл. Зараз наша влада максимально хоче укріпити захист в Одесі. До речі, 10-ого числа мають також сильно обстрілювати, але максимально будемо захищати. Влучання десь у житлові будинки. Біля аптеки я бачу. Неспокійно буде дуже. Сильні удари сильними ракетами, бомбами. Ми маємо завдати удар десь або по мосту в Криму, після бавовни як відповідь буде.

Що чекає Крим?

Ого, отам буде дуже цікаво все. Там сильний готується постріл. У Криму жертви будуть однозначно, люди злякані будуть, переживають. Можливо, якісь юридичні, державні структури. Щось там буде як шантаж, знову мінування, підрив. Україна трошки там дасть.

Популярні новини зараз
По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»
Показати ще

Давай подивимося Львівщину?

Дуже обережно, прямо дуже обережно.

Тобто вони хочуть свята зіпсувати людям?

Однозначно. От зараз Захід України будуть обстрілювати. Їм спало на думку, що переховуються військові, відпочивають, як у госпіталі. Насправді ж ні. Якась їм інформація прийшла не та, тому вони будуть туди бити і пробувати гатити.

Будуть пробувати поцілити Буковель?

Обстріли по всій Україні, якби ж долетіло, але я не бачу, що їм вдасться, мають зупинити.

Івано-Франківщина?

Будуть обстріли, летіти туди буде, але захист, відіб’ємось. Не встигають якось вони долетіти, їх перехоплюють і збивають.

Як повідомляв Знай.ua, Фрейн повідомила, що наступного року ситуація на фронті підвисне, але все дуже зміниться, коли у 2026-2027 роках у росії розпочнуться серйозні проблеми.

Також Знай.ua писав про те, що Стелла розповіла, як будуть розвиватися події у Бахмуті та Авдіївці.

https://youtu.be/TudSgvx-Xnk