Днями державна податкова служба України вжила жорстких заходів і оштрафувала компанію, що стоїть за порталом Pornhub, за ухилення від сплати податків "на Google".

Україна, земля протиріч та новаторства, знову опинилася у фокусі суперечок. Звинувачення в ухиленні від сплати податків "на Google" спричинили суттєвий штраф у розмірі 5543 доларів, повідомив у Telegram-каналі Данила Гетьманцев.

Google дудл, матеріал: прес-служба компанії
Google дудл, матеріал: прес-служба компанії

Він зазначив, що популярний сервіс Onlyfans вже зробив значний внесок в український бюджет, тоді як Pornhub ухиляється від реєстрації. Однак одноразові випадки притягнення моделей до кримінальної відповідальності за поширення порнографічного контенту на цій платформі викликають неоднозначну реакцію серед громадськості.

Україна займає 14-те місце за кількістю переглядів контенту на сайті Pornhub серед інших країн, але цікаво те, що в країні, де заборони на порнографію міцно вписані в закони, держава вимагає податки з тих самих платформ, які критикуються за порушення моральних норм.

Популярні новини зараз
Військовий втратив кінцівки після того, як його "накачали" і викинули з поїзда В Україні помітили НЛО і одразу на фронті Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня Аліна Гросу нарешті здалася з дитиною і розповіла про хвилювання: "Ні на мить не хотіла б"
Показати ще

Pornhub, фото з вільних джерел
Pornhub, фото з вільних джерел

Звинувачення на адресу моделей супроводжуються аргументами про порушення основних принципів моралі у сфері інтимних відносин, що стикається з традиціями та моральним вихованням людей. Але держава балансує між негласними установками та економічними потребами.

Враховуючи, що армії виділяється лише невелика частина бюджету, через зміщення фокусу слугам народу доводиться стягувати гроші з подібних компаній, що викликає питання про протиріччя в політиці держави.

Також ми писали, Україна у Топ-20 любителів "полунички": що дивилися у 2023 році, і хто улюбленець публіки

Раніше наш портал повідомляв, все "палає", і відеокарта теж: PornHub показав, які ігри найбільше збуджували у 2023 році

Перш за все стало відомо про те, що на Pornhub вже рекламують ПВК "Вагнер": "Не др*чі, а йди на роботу"