В Україні діє чимало програм підтримки громадян, зокрема захисників країни. Одна з таких дозволяє отримати грошову компенсацію за придбаний автомобіль. Хто і як може скористатися шансом, повідомляє портал zayava.info.

Київська міська державна адміністрація розпочала програму підтримки для поранених захисників. Допомога надається у вигляді грошової виплати, а точніше компенсації за придбаний раніше транспортний засіб.

Автомобіль. Фото: скрін youtube
Автомобіль. Фото: скрін youtube

Так, військовослужбовці, які отримали інвалідність через травми через військові дії, можуть повернути від 10 до 95% від загальної вартості придбаного автомобіля. Оформити заявку на такий вид допомоги можуть як кияни, так і воїни-переселенці, зареєстровані у столиці.

Зазначається, що грошова компенсація не може перевищувати 180-кратний розмір прожиткового мінімуму.

Популярні новини зараз
Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат В Україні помітили НЛО і одразу на фронті Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні
Показати ще

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Як подати заявку на допомогу

Громадяни, які відповідають усім критеріям, можуть подати заявку на отримання компенсації в онлайн-режимі. Для цього необхідно уважно заповнити форму за цим посиланням. Якщо всі дані будуть вказані коректно, з претендентом зв'яжеться представник програми для уточнення всіх деталей.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям виплачуватимуть гроші на відпочинок: хто може отримати виплату.

Також наш портал інформував, допомоги буде значно менше: кому з українців уріжуть виплати наступного року.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, подати заявку до 28 грудня: українцям пропонують фінансову допомогу на зимовий період.