Вважаючи, що перезаправка газових балонів допоможе заощадити, багато українців не підозрюють про приховану небезпеку, яку може мати подібна практика. ДСНС повідомило українців про те, що робити це категорично не можна.
Про це вониповідомили на своїй сторінці у Facebook.

Повторне заправлення газових балонів, призначених для одноразового використання, є серйозною загрозою безпеці.

Газовий балон, скріншот з відео
Газовий балон, скріншот з відео

Тонкі стінки балона не розраховані на повторне наповнення, що збільшує ймовірність їхнього розриву або вибуху. Крім цього, пошкодження клапана в процесі перезаправки може призвести до витоку газу, створюючи ризик для життя та здоров'я оточуючих.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України настійно рекомендує купувати та використовувати газові балони лише з надійних та ліцензованих джерел. Купуючи балони, необхідно переконатися в наявності всіх відповідних сертифікатів якості та дотримуватися інструкцій виробника.

Безпека у поводженні з газовими балонами – це турбота не лише про власне життя, а й про безпеку всіх, хто перебуває поруч. Будьте пильні та відповідальні у використанні газових балонів, щоб уникнути потенційних небезпек.

Популярні новини зараз
Військовий втратив кінцівки після того, як його "накачали" і викинули з поїзда Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня
Показати ще

Також портал Знай.ua писав, що боржникам натякнули на відключення важливої ​​комунальної послуги у 2024 році: кому приготуватися

Вам буде корисно дізнатися,потіють вікна в машині? Декілька порад, як це виправити і не допустити

Крім того, ми писали, відключення світла через морози: Міністр енергетики попередив українців