Знаменитий український дизайнер Вікторія Гресь переконана, що будь-яка перша леді повинна користуватися послугами дизайнерів і стилістів, оскільки зовнішній вигляд дружини президента - дуже важливий момент, який несе в собі певний меседж для країни.

У бесіді зі Знай.uа модельєр поділилася своїм досвідом роботи з дружиною глави держави. Вікторія зізналася, що з нинішньою першою леді, Оленою Зеленської, вона знайома, але вбрання для неї в новому статусі ще не шила, а з попередньої - Мариною Порошенко - довелося співпрацювати.

Вікторія Гресь
Вікторія Гресь

За словами Вікторії Гресь, критикувати колег, оцінюючи зовнішній вигляд Олени Зеленської, вона не може, але впевнена, що одяг має шитися по фігурі і за параметрами.

"Коли ти бачиш роботу колег, у тебе, авжеш, є не момент причепитися, а своє бачення. Дуже складно критикувати чи не критикувати. Тут же йдеться не про піджачок і чи правильно зшитий рукав, але, в моєму розумінні, все-таки для такого рівня дуже важлива посадка, правильне шиття, правильні пропорції, і, напевно, кількість років, що відпрацьовані у цій сфері, теж грають свою роль. Тому дуже складно говорити про колег. Я не можу сказати, що це погано чи добре, мені подобається або ні - просто це по-іншому", - поділилася Гресь.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Олена Зеленська та Володимир Зеленський
Олена Зеленська та Володимир Зеленський
Олена у вбранні від ArtemKlimchuk

Вікторія відкинула ідею порівняння першої леді України з першою леді США. Вона вважає, що Меланія Трамп не може виглядати погано з кількох причин:

"Давайте чесно, на Меланію Трамп працює вся фешн-індустрія Америки, і всі готові за щастя надати їй вбрання. Меланія - колишня модель. Вона в цій професії прожила багато років. Це дуже серйозна професія, яка дозволяє потім з лишком надолужувати багато речей. І скидати з рахунків американську індустрію моди ми теж не можемо. Україна на їх тлі - не модна країна. Це два світи, тому порівнювати марно. А те, що у нас прекрасна перша леді - це безперечно!"

Меланія Трамп
Меланія Трамп

Дональд і Меланія Трамп і президент Польщі з дружиною
Дональд і Меланія Трамп і президент Польщі з дружиною

Меланія Трамп
Меланія Трамп

Вікторія Гресь зізналася, що під час роботи з Мариною Порошенко виникало непорозуміння. На думку дизайнера, попередню першу леді не сильно цікавила фешн-історія.

"Я вважаю, що через образ першої леді можна дуже багато дати позитивного і гарного для країни. І моя думка - це дуже важливий момент, це один із важливих меседжів, що перша леді може дати для України. І ми про це намагалися говорити з попередньою першою леді, але у нас щось виходило, щось ні, хоча я їй дуже вдячна. Вона - чудовий (так не можна говорити) матеріал для дизайнера, але тим не менш. Я вважаю, що ми всі працюємо на один результат і для Марини Анатоліївни чудово все було робити, дуже позитивно і просто. У всякому разі, вона завжди довіряла. Вже інше питання - можливо, ми десь не збіглися в чомусь. Ми всі живі люди, це нормально", - поділилася Вікторія Гресь.

Марина Порошенко в сукні від Вікторії Гресь

Ще одне вбрання від дизайнера

Нагадаємо, раніше Вікторія Гресь незвичайно та яскраво відсвяткувала 26-й день народження власного Модного дому VG, влаштувавши перформанс під назвою “Таємнича шафа Вікторії”.

Слідами Ukrainian Fashion Week Знай.uа писав про модні тенденції в одязі на сезон весна-літо 2020. Наш матеріал допоможе вам бути “на стилі” у будь-якому віці.

Також знаменита топ-модель Аліна Байкова, яку називають українською подругою Леонардо ДіRапріо, розповіла Знай.uа, як відгуляла 30-річчя в Києві.