З'явилася інформація, що в суботу, 11 січня, у віці 79 років помер султан Оману Кабус бен Саїд. З 1970 року він правив своєю країною. Також в державі був оголошений триденний траур, під час якого не будуть працювати ні приватні, ні бюджетні установи. Про це повідомляє Telegram-канал LIFE SHOT.

Кабус бен Саїд

У султана Оману зовсім не залишилося дітей, а також бен Саїд не встиг призначити свого наступника. Тому рішення, хто стане новим монархом, найближчим часом прийме сім'я бен Саїда.

Слід зазначити, що останні роки життя султан страждав від онкологічного захворювання. З-за цього він навіть не зміг приїхати на саміт "Росія - Африка", який проходив у жовтні в Сочі. Саме в ці дні бен Саїд перебував на обстеженні в бельгійській клініці.

Кабус бен Саїд

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром, відповідальним за іноземні справи Султанату Оман Юссуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Як повідомляв портал Знай.ua, черговий скандал розгорається навколо поїздки президента України Володимира Зеленського до Султанату Оман.

Також портал Знай.ua писав, що Володимир Зеленський обговорив з виконавчим президентом генерального Державного резервного фонду Оману інвестиційне співробітництво між країнами.