Інтернет-сайт відомого бренду ZARA відмовив клієнту з України в обслуговуванні українською мовою, повідомляє портал “Главком”.

Як повідомляється, клієнт поцікавився в торгівельної мережі ZARA, чому на сайті компанії з території України не можна здійснювати покупки українською мовою. У відповідь на це питання йому надійшов лист, у якому компанія повідомила, що вони спілкуються із своїми клієнтами лише англійською та російською мовами.

Джерело: glavcom.ua

«Для Вашої країни передбачені лише російська та англійська мови», - йдеться у листі ZARA до українського клієнта, який був відправлений з російської адреси e-mail.

Це викликало бурхливу реакцію в соціальних мережах. Зокрема, Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook написав про те, що державна влада мала б вжити відповідних заходів до цієї компанії. Але, на думку автора допису, Україна цього “найпевніше, "не помітить"”.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

А в коментарях до допису вже закликають до бойкоту продукції ZARA: “Діагноз: гроші. Ліки: бойкот”, “Не замовляти нічого!”, “Закрити за порушення мовного закону!”.

Бренд ZARA є флагманською торгівельною мережею компанії Inditex Group, власником якої є іспанський бізнесмен Амансіо Ортега, якому також належать бренди Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius і Bershka.

Нагадуємо, що 16 січня в Україні набрав чинності новий закон про мову, який зобов’язує усю рекламу на телебаченні, радіо та у ЗМІ робити виключно українською мовою.

Як повідомляв Знай.ua, Іран примушує родичів загиблих пасажирів МАУ "закрити роти": "Якщо хочете отримати тіла...".

Також Знай.ua писав про те, що Україні поставили низку ультиматумів для членства в ЄС, що повинні встигнути за 2020 рік.