У Танзанії директора і керівника відділу забезпечення якості національної лабораторії охорони здоров’я країни відсторонили від роботи. А виною цьому стало виявлення коронавірусу в підставних зразках — серед них було машинне масло, папая та плід хлібного дерева.

Джерело: іноземне видання AlJazeera.

Відтак, як відзначається, президент Танзанії Джон Магуфулі заявив, що має сумніви щодо якості тестування, яке здійснює національна лабораторія охорони здоров’я. Тому провів експеримент, направивши до неї підставні зразки, яким приписали людські імена.

Коронавірус, фото: Getty Images
Коронавірус, фото: Getty Images

"Приміром, машинне масло від начебто 30-річного чоловіка на ім’я Джабір Хамза — результат негативний. Ми надіслали зразок від плоду хлібного дерева від начебто 45-річної жінки на ім’я Сара Самвелі — остаточний результат не встановили. А коли ми надіслали зразок папаї та назвали його 26-річною Елізабет Ен, то в неї виявили коронавірус", — заявив президент.

Популярні новини зараз

Саакашвілі сказав, хто врятує українську економіку. Але їх будуть кошмарити

Повалій перестали впізнавати навіть близькі - "Хто-хто? Дракон в пальто!"

За таким рецептом дерунів ви ще не готували – хрусткі картопляні оладки по-німецьки

Інтимні архіви Тіни Кароль лише в халатику злили в мережу, палко і ніжно одночасно

Показати ще

Окрім цього, він запевнив, що начебто позитивний результат на коронавірус показали й ті зразки, які були відібрані від пташки й кози.

Наразі ж директора лабораторії та керівника відділу забезпечення якості Танзанії відсторонили від роботи, а також буде проведено спеціальне  розслідування спеціально створеним комітетом із 10 людей.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Швеція поборола епідемію, відмовившись від жорстких карантинний заходів

Як повідомляв портал Знай.ua, Італія зняла найтриваліший карантин в Європі і вступила у "другий етап" кризи коронавірусу.

Також Знай.ua писав, в Росії пожежа розгорілась на фабриці медичних масок