Президент України Володимир Зеленський відповів на на електронну петицію щодо того, аби припинити використання Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Московського патріархату шляхом розірвання договору оренди та передати храм у використання ПЦУ.

Офіційна відповідь з'явилася на сайті інтернет-представництва Президента України.

Варто зауважити, що нещодавно була створена електронна петиція з проханням припинити використання Києво-Печерської лаври УПЦ (МП) шляхом розірвання договору оренди та передати Лавру у використання ПЦУ. І вже майже через місяць набрала необхідні 25 тис. голосів для її розгляду.

Наразі ж український лідер відповів на дану петицію та заявив, що немає до цього жодного відношення, адже, відповідно до закону, об'єктами державної власності управляє Кабінет Міністрів України.

Почаївська лавра, скріншот: YouTube
Почаївська лавра, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти Lifecell: деруть гроші за "міфічний" 4G, а на ділі навіть 2G не ловить Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

"Згідно з п. 1 ст. 5 закону України "Про управління об'єктами державної власності", Кабінет міністрів України є суб'єктом управління, який визначає об'єкти управління державної власності, стосовно яких виконує функції з управління, а також об'єкти управління державної власності, повноваження з управління якими передаються іншим суб'єктам управління.

Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері економіки по здійсненню відповідно до закону управління об'єктами державної власності, в тому числі корпоративними правами, делегування в установленому законом порядку окремих повноважень щодо управління зазначеними об'єктами міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, визначені законом України "Про Кабінет міністрів України" (абзац 4 пункту 1 частини 1 ст. 20)", - зазначив Зеленський.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, раніше на Закарпатті священник "накрив" шахрайку.

Як повідомляв портал "Знай.uа", українці не на жарт розлютилися через похід священників посеред міста.

Також Знай.uа" писав, що священник з Тернополя згодував паски парафіян свиням.