Американка Кеті Пейдж стала прийомною матір'ю двом дітям, хлопчику і дівчинці. Спочатку у її житті з'явився син Грейсон, згодом - донька Ханна. Про їх спорідненість жінка не знала. Однак виховуючи дітей, Пейдж не могла не звернути увагу на їх схожість, і врешті-решт зробила ДНК-тест, який і відкрив дуже несподівану новину - вони й справді виявилися братом і сестрою.

Джерело: Motherly.

Після того, як розлучення змінило її життєві плани, Пейдж вирішила взяти на себе турботу за дітьми-сиротами. У 2016 році Пейдж почав виховувати неназваного новонародженого хлопчика, якого залишили в місцевій лікарні. Вона закохалася в нього, дала йому ім'я Грейсон і була просто щаслива, коли їй, матері-одиначці, вдалося усиновити дитину через 11 місяців піклування.

View this post on Instagram

Two peas in a pod who love to jump on my bed 🖤 • Their favorite part is actually the falling down 😂 • I will miss these days when they are too big to do it! • How old is TOO old to jump on the bed?! 🤷‍♀️ • #fostercare #adoption #chooselove #toddlerlife #toddlersofinstagram #jumpingonthebed #irishtwins

A post shared by Katie Page | Wood + Grace (@woodandgraceblog) on

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Показати ще

Через два тижні після офіційного усиновлення Грейсона Пейдж подзвонили з приводу дівчинки, яка потребувала термінового розміщення в родині. Серце підказало жінці погодитися, хоча вона й не була готовою ще до однієї дитини.

Піклуючись про Ханну, Пейдж була здивована її схожістю з Грейсоном. Прийомна мама прив'язалася й до цієї дитини, і вирішила удочерити її. Після завершення усіх формальних процедур, жінка зробила ДНК-аналіз, який і показав, що прийомні діти й справді брат і сестра.

Наразі Пейдж, якій самотужки вдалося створити любляче середовище для двох дітей, займається питанням усиновлення ще одного хлопчика. За попередніми даними, він не родич Грейсону і Ханні.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, У Києві дитячі будинки отримають додаткові гроші: шкода, що не батьківську любов.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський із першою леді поспілкувався із опікунами та усиновителями: "Робите велику справу".

Також Знай.ua писав, що Ви його не впізнаєте - прийомна донька Потапа злила архівні кадри з репером.