Аргентинські батьки нарешті забрали своїх дітей, народжених українськими сурогатними матерями. Про це повідомляє Hromadske.ua. Через карантин понад півсотні немовлят "застрягли” в Україні та ще ніколи не зустрічали своїх біологічних батьків. 

46-річна Андреа Діаз з Буенос-Айрес не може стримати емоцій, тримаючи на руках свого синочка Ігнасіо. Вона розповіла журналістам, що народження Ігнасіо було справою останніх 10 років.

Разом з чоловіком Фернандо, вони намагалися стати батьками. Шість вагітностей у Андреа закінчилися викиднями, 12 терапій було пройдено подружжям. Лікарі розводили руками, ніхто не міг поставити офіційного діагнозу. Подружжя Діаз хотіло усиновити дитину, однак, як розповіла тепер вже щаслива мати, в питаннях усиновлення аргентинська юрисдикція дуже нечітка. Права на усиновлення у цій країні можна домагатися протягом 10 років, а то й усього життя. 

Крім того, за кордоном пропонують усиновити зазвичай відразу кількох дітей разом. А у Андреа і Ігнасіо були досить скромні доходи, і дозволити собі підняти відразу кількох дітей вони не могли.

Популярні новини зараз

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

Помер зірка "Татових дочок " Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

У київському метро виявили невідомі бактерії - китайський вірус і сибірка здадуться "квіточками"

Показати ще

Фото Hromadske.ua

Вибираючи між Україною і США, аргентинці зупинилися на нашій батьківщині. 

“Україна надала нам всі технологічні можливості для того, щоб зробити це тут. Це чудове місце”, — не стримуючи емоцій, розповідає Андреа. 

Тримаючи на руках свого Ігнасіо, мама розплакалася. 

“У мене всі запитують, що я відчуваю… Я відчуваю все", - говорить щаслива жінка. 

Аргентинська сім'я возз'єдналася зі своїм малюком
Аргентинська сім'я возз'єдналася зі своїм малюком

Близько 70 немовлят зараз чекають своїх батьків у готелі “Венеція” при сурогатної клініці Biotexcom.  Шість малюків віддали родинам. Ще за двома батьки вже прилетіли, але, із-за стану здоров'я малюків, зустрічі доведеться ще трохи почекати. 

За словами уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової, яка була присутня на зустрічі дітей з батьками, ще 7 сімей отримали необхідні документи, щоб незабаром забрати немовлят. Це громадяни Китаю та Іспанії.

Денисова також підкреслила, що питання, як поєднати всіх немовлят з батьками під час карантину зараз вирішується на законодавчому рівні.

Читайте також: "Здрастуй, мамо!" - за немовлятами, народженими сурогатними матерями в Україні, прибутку аргентинські батьки. 

Як повідомляє портал «Знай.uа» Молода мама померла через важкі пологи, тіло немовляти зникло - страшна історія сталася в Україні

«Знай.uа» писав, що Харківський лікар підхопив вірус, опинився в лікарні і прозрів - "українців обдурили"