В 1834 році в Англії людей, які залишилися без засобів до існування, скеровують у робітні будинки. Вони отримували за свою важку працю мізерне харчування та дах над головою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРобітні будинки створили після прийняття закону про бідних. Ініціатива фактично позбавила небагатих британців права на соціальну допомогу. Замість цього людей, що залишилися без засобів до існування, скеровують у робітні будинки.
Людям доводилося дуже важко працювати, а харчування їм надавали дуже убоге. Це призводило до того, що багато з них гинули від хвороб і недоїдання.
Умови їх утримання були дуже схожі на тюремні, а їх ефективність була досить сумнівною. При цьому їх діяльність закрили лише в середині 20 століття.
Життя в робітних будинках була нелегкою, тому що крім поганого харчування людей з найбіднішого прошарку населення карали по цілій системі, а чорний працю був дуже важким.
Мешканці робітних будинків ділилися на 7 груп:
- Старі або немічні чоловіки.
- Міцні працездатні чоловіки і хлопчики старше 13 років.
- Підлітки і діти чоловічої статі від 7 до 13 років.
- Старі або немічні жінки
- Міцні працездатні жінки і дівчатка старше 16 років.
- Дівчинки від 7 до 16 років.
- Діти обох статей віком до 7 років.
Кожна з груп жила на своїй території і вони не мали права спілкуватися один з одним. Мужів з дружинами поділяли відразу по прибуттю і їх суворо карали за спробу поговорити один з одним.
Ось що пише Джек Лондон, який у 1902 році, переодягнувшись бідняком, відправився особисто дослідити побут лондонських низів:
“В одному тільки Лондоні мільйон вісімсот тисяч людей відносяться до розряду бідних, а частково навіть незаможних; додайте до них ще мільйон таких, яких тижнева получка рятує від жебрацтва... Кожен четвертий лондонець помирає в благодійному закладі; з кожної тисячі жителів Англії дев'ятсот тридцять дев'ять чоловік вмирають в бідності; вісім мільйонів чоловік живуть впроголодь і, нарешті, двадцять мільйонів не знають самих елементарних життєвих зручностей... статистичного звіту за 1886 рік випливає, що в 1884 році в Лондоні померло 81 951 людину, з них: в робітних будинках 9909, в лікарнях 6559, в божевільних будинках 278”.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, жорстокий наречений спробував розлучити дівчину з кращим другом, її вибір потряс світ.
Як повідомляв Знай. ua, де крім "Діамантовій руці" використовувалися бананові шкірки.
Також Знай. ua писав, що топ-10 речей, які можна вигідно продати, а не викинути.