У вересні в Україні пройдуть вибори до місцевих рад. Партії ретельно готуються до них, вибирають кандидатів, які виступлять під їх прапорами. Особливо ретельно підходять до вибору в партії “Слуга Народу”. І дійсно, в справжню народну партію потрапити не так просто. Для цього потрібно відповідати певним вимогам. Наприклад, бути “робочої бабою”.


В мережу потрапило відео, на якому керівники “Слуги Народу” Арахамія і Корнієнко обговорюють одну з кандидаток на місцеві вибори. При цьому вони абсолютно не соромляться своїх слів перед камерою. “Ти бачив?”, “Робоча баба”, “Така піддута трохи, але нічого”, оцінюють кандидата Арахамія і Корнієнко. Цікаво, як вони збираються виграти місцеві вибори? Зібрати голоси тільки чоловічого населення, яке може проголосувати, і при цьому їм ще цікаві дівчата – цього, швидше за все, не вистачить.


Дівчатам, які перебувають у партії “Слуга Народу”, після таких “оцінок” має бути щонайменше неприємно. Подивимося, чи полетять після таких заяв від Арахамии і Корнієнко на стіл партквитки від дівчат.

Як повідомлялося раніше, 15 червня в Києві проходило два паралельні мітинги прихильників і противників проросійського блогера Анатолія Шарія. Через два дні на станції метро «Театральна» сталася бійка з участю чоловіків, одягнених в одяг з символікою блогера. 23 червня в Житомирі голову міського осередку партії Шарія побили, після того як він бризнув сльозогінним газом в обличчя ветерану АТО.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Показати ще