У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в Україні готують лікарні до нової хвилі через коронавірусну інфекцію Covid-19. Голова відомства Максим Степанов розповів про це на брифінгу. За його словами, в деяких областях нашої країни після ослаблення карантину число заражених різко зростає.

Степанов додав, що до лікарні потрапляють люди, у яких тяжкий перебіг захворювання. Тепер виникла необхідність розгорнути другу хвилю медичних установ.

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

В черговий раз звертаюся до вас. Подумайте про цих цифрах. Подумайте, що скоро закінчиться і друга хвиля лікарень і третя Максим Степанов

На цьому ж брифінгу сказав своє слово і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він розповів журналістам, що МОЗ України буде відпрацьовувати механізми включення тих лікарень, які сьогодні не включені в першу хвилю.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Ляшко додав, що відомство буде вказувати на недоліки, які є в областях визначеності і правильності побудови маршрутів пацієнтів.

Віктор Ляшко, скріншот: YouTube
Віктор Ляшко, скріншот: YouTube

На першому місці по розгляду у нас буде Закарпатська область. Там значно зростає кількість випадків хворих на коронавірусну хворобу. У той же час ми бачимо, що є заповненість ліжок серед лікарень першій хвилі Віктор Ляшко

Нагадаємо, раніше Реформа Супрун може перетворити українців у сліпих і бездітних - у Києві протестують медики

Як повідомляє портал Знай.uа Хворий на рак син Віктора Павліка попрощався з близькими, серце на шматки - "Більше немає сенсу"

Знай.uа писав, що У Харкові з чорнобильської лікарні масово тікають медики, бояться лікувати заражених китайським вірусом