У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в Україні готують лікарні до нової хвилі через коронавірусну інфекцію Covid-19. Голова відомства Максим Степанов розповів про це на брифінгу. За його словами, в деяких областях нашої країни після ослаблення карантину число заражених різко зростає. 

Степанов додав, що до лікарні потрапляють люди, у яких тяжкий перебіг захворювання. Тепер виникла необхідність розгорнути другу хвилю медичних установ. 

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

В черговий раз звертаюся до вас. Подумайте про цих цифрах. Подумайте, що скоро закінчиться і друга хвиля лікарень і третя Максим Степанов

Популярні новини зараз

Зеленський приїхав на Прикарпаття і одразу потрапив до лікарні

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Підопічна Потапа Мішель Андраде показала свою модельну фігуру з найкращих сторін: "Як вам? Ммм..."

У Харкові помер легендарний колега Комаровського, діти його обожнювали

Показати ще

На цьому ж брифінгу сказав своє слово і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він розповів журналістам, що МОЗ України буде відпрацьовувати механізми включення тих лікарень, які сьогодні не включені в першу хвилю. 

Ляшко додав, що відомство буде вказувати на недоліки, які є в областях визначеності і правильності побудови маршрутів пацієнтів.

Віктор Ляшко, скріншот: YouTube
Віктор Ляшко, скріншот: YouTube

На першому місці по розгляду у нас буде Закарпатська область. Там значно зростає кількість випадків хворих на коронавірусну хворобу. У той же час ми бачимо, що є заповненість ліжок серед лікарень першій хвилі Віктор Ляшко

Нагадаємо, раніше Реформа Супрун може перетворити українців у сліпих і бездітних - у Києві протестують медики

Як повідомляє портал Знай.uа Хворий на рак син Віктора Павліка попрощався з близькими, серце на шматки - "Більше немає сенсу"

Знай.uа писав, що У Харкові з чорнобильської лікарні масово тікають медики, бояться лікувати заражених китайським вірусом