Середа, 1 липня - вдалий день для більшості знаків Зодіаку. Корисно заводити нові знайомства і вирушати на прогулянку в мальовничі місця. У цей день важливо отримати максимум естетичного задоволення і приділити увагу душевній рівновазі. Нічого не трапиться, якщо відсунути професійні завдання на другий план. Але й забувати про них геть не варто, адже ви можете накликати на себе невдоволення начальства.

ОВЕН

Ваша трудова енергія і вміння збирати навколо себе потрібних людей дадуть чудові плоди. Старі ідеї реалізуються. Якщо сьогодні у вас утвориться з кимось романтичний зв'язок, він обіцяє багато приємних сюрпризів і може стати доленосною.

ТЕЛЕЦЬ

Спілкування з родичами і діловими партнерами вимагає деякої поступливості і поступливості з вашого боку. Ваш вроджений талант дипломата допоможе погасити назріває серйозний конфлікт, і повірте, це не залишиться не поміченим. Оточуючі будуть вам вдячні. У фінансовому плані не завадить обережність. Переглянете свої витрати порівнянно реальним доходам.

БЛИЗНЮКИ

Можливо, сьогодні доведеться прийняти дуже хворобливе і незручне рішення. Однак це стане свого роду виходів із зони комфорту і переходом на новий рівень особистісного розвитку. Те, що здавалося раніше страшною бідою, на повірку виявиться лише дрібною неприємністю. Неоднозначний день для вас, який, втім, зробить вас краще і сильніше.

РАК

Ретельно продумуйте кожне рішення, яке збираєтеся прийняти. Якщо в цей день ви вирішите піти з роботи, з відносин, або переїхати — не поспішайте спалювати за собою всі мости. Контакти, які ви не залишите у минулому, але збережіть на пам'ять в телефонному довіднику, виявляться дуже корисними у майбутньому. Якщо є можливість, проведіть час на природі.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

ЛЕВ

День дуже сприятливий для любові, і зовсім негідний — для фінансів. Щоб уникнути непередбачених і невигідних витрат, а то й розорення, краще взагалі нічого не купуйте. Максимум — замовте піцу для спільного кіноперегляду з другою половинкою. На роботі краще взяти вихідний. Зробіть цей день тихим і не самим примітним — збирайте сили для подвигів найближчим часом.

ДІВА

Сьогодні ви з легкістю можете піти на ризик, якщо він виправданий. Сміливі рішення вимагають відваги, але приносять шикарні результати. Саме сьогодні Фортуна на вашому боці. Єдине, чого слід уникати — зловживання шкідливими звичками. Зробіть цей день повністю здоровим, ваш організм скаже вам велике “спасибі”!

Терези

Терези, якщо ви чекали знаку згори, щоб нарешті взятися за велику справу, до якого все руки не доходили, то ось же він цей знак. Самі Зірки говорять вам, що давно задумане і заплановане здійснити буде легко, і успіх прийде на вашу сторону. До речі, якщо ви задумали метаморфози з тілом — схуднути, поправитися або підкачатися, то саме час починати. Все вийде!

СКОРПІОН

День досить напружений. Може виникнути непорозуміння між вами і начальством або вашими підлеглими. Робіть те, що повинно — і будь що буде. Нічого не плануйте в цей день: нові ідеї, як покаже майбутнє, не мають нічого спільного з плином реальності, а ось зусилля, які ви готові покласти на їх втілення в життя, можуть негативно позначитися на здоров'ї. Приділіть завтра більше, ніж зазвичай, уваги близьким, не дозволяйте непорозумінь зіпсувати ваш союз.

СТРІЛЕЦЬ

Життєва енергія, привабливість і чарівність Стрільців, як ніколи, на висоті. Завтра ви можете блискуче реалізувати те, що намітили в попередні дні. Якщо будете думати, що робите, і проявіть наполегливість — багато чого досягнете. Ділові стосунки з представниками іншої статі принесуть користь і порадують обидві сторони.

КОЗЕРІГ

Будьте завтра рішучими і не давайте ініціативи покинути вас. Будь-яку справу у цей день — ваше. Реалізація ідей не дасться легко, але в кінці кінців ви все подолаєте, і все завдяки вашій чудовій самооцінці. У домашній сфері імовірна серйозна корисна покупка, не виключено несподіваний дрібний ремонт. Будьте обережними, є можливість отримати травму або захворіти. Ваші діти можуть завтра потребу в підвищеній увазі, постарайтеся помітити це і підтримати добрим словом у потрібний момент.

ВОДОЛІЙ

У світлі досить сприятливого розташування небесних сфер в цей день Водоліям бажано з подвоєною силою перевірити свої поточні плани на предмет їх відповідності фінансовим потребам і амбітним домаганням і при необхідності провести реструктуризацію потрібних моментів. Не втрачайте час, тільки завтра перед Водоліями лежить нераскрашенный полотно подальшої долі, в який ви ще можете вписати потрібні глави.

РИБИ

В найближчі кілька днів, починаючи з завтрашнього, вплив сфери особистих взаємин на емоційну складову життя Риб значно посилиться. Незважаючи на те що в цей час рідні та друзі з близького оточення не будуть відчувати потреби якось полегшити ваше існування, дане положення не вплине на ефективність роботи. Тим не менш, якщо не дати відпочинок нервовій системі, вдаючись час від часу відпочинку у відокремленій обстановці, емоційні навантаження останніх днів обов'язково приведуть до стресу.

Джерело