Ми живемо в прогресивному, але дуже токсичному столітті, перебуваємо під постійним впливом цілої низки негативних факторів навколишнього середовища, як вдома, в офісі, на вулиці, так і на природі. Погана екологія і неправильне харчування - про це можна навіть не говорити. Ін'єкції краси - додаткове хімічне навантаження на наш організм, а їх біологічна безпека - під великим питанням.

І, як ви могли зрозуміти, сьогодні мова піде про ботокс - токсин ботулізму, найсильніший з відомих науці органічних отрут. Якщо під час Другої світової війни його розглядали в ролі біологічної зброї, то сьогодні ця речовина використовується в медицині.

Так, нове застосування ботоксу знайшла косметична промисловість, коли з'явилися так звані "уколи краси", які в наші дні знайшли страшну популярність. Але, як відомо, все має свою ціну, і ботокс не є виключенням.

По всьому світу раз у раз трапляються випадки, коли в результаті уколу ботоксу у людей виникають, наприклад, порушення зору або мозкової діяльності. В інтернеті ви знайдете величезну кількість відгуків постраждалих від подібних процедур.

Дівчина, фото: Getty Images
Дівчина, фото: Getty Images

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Зокрема, ін'єкції ботоксу знижують чутливість. Ви могли помітити, що міміка тих, хто зробив ін'єкції краси, простіша. І воно не дивно чому - їм важче виражати емоції, адже деякі частини тіла попросту німіють.

Відомо, що наш організм працює за принципом зворотного зв'язку. Якщо міміка відмирає - послаблюється зв'язок нервових закінчень з мозком, що тягне за собою і збіднення емоційної палітри. А якщо мова йде про роки без сміху, наприклад?

Можливість посміхатися безпосередньо пов'язана зі щастям і задоволенням. Менше посміхаємося - наш мозок отримує менше сигналів про те, що життя хороше, а відтак, як доведено наукою, коли ми не щасливі, з'являються зморшки - виходить, що це замкнути коло.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, відвертий купальник російської Кардашьян ледь не порвався на величезних грудях.

Як повідомляв Знай.uа спорт або силікон? Екзотична фітнес-модель покрутила соковитими сідницями на камеру.

Знай.uа писав, груди, яким позаздрять всі – Міс Україна поділилася "гарячим" спогадом.