Маски допомагають вберегтись від коронавірусу” - не втомлюються повторювати лікарі та епідеміологи, закликаючи людей не нехтувати власною безпекою і продовжувати масочний режим у громадських приміщеннях та у місцях скупчення людей. Проте, як і у випадку з іншими специфічними товарами, виникає питання щодо правильної утилізації використаних масок.

Рекомендації щодо утилізації засобів індивідуального захисту були оприлюдненими Міністерством охорони здоров'я.

Отже, використані маски та рукавички складіть до пакета. Гарно зав'яжіть його, проте не поспішайте відразу викидати. Дайте цьому пакету відлежатись близько 72 години у вас вдома, щоб вірус точно утратив силу, якщо раптом він потрапив на вашу маску чи рукавички. Після цього - викидайте до контейнера муніципальних відходів.

Схожий алгоритм стосується і масок та рукавичок людей, хворих на коронавірус, які перебувають на самоізоляції. ПРОТЕ покладіть використані маски не до одного пакету, а до трьох. Зав'язуйте кожен пакет окремо, щоб збільшити герметичність. Після 72-х годин можете викидати до загального контейнера муніципальних відходів.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше У київському метро "голі" жінки з мітлами закликали пасажирів "роздягнутися" - "Увімкніть мізки".

Як повідомляв портал Знай.ua, Львів одягнули у гігантську маску від коронавірусу, - "одна на всіх".

Також Знай.ua писав, що Коронавірус не страшний! Львів'яни показали Садовому, де роздобути маски, потужне відео.